Autor Zpráva
Dranel
Profil
Prosím o kompletní zhodnocení stránek našeho týmu. Web jsem dělal komplet já a to i včetně grafiky. Týmovou nášivku si připisuje O. Živnůstka. Zatím je to statické HTML a .htaccess, později chci obsah tahat z databáze a Akce udělat interaktivním kalendářem. Fotky do avatarů budeme teprve fotit, stejně tak stránka Články neexistuje, páč na to mý programátorský schopnosti zatím nestačí (přihlašování, vše z databáze a tak).

Stránky: http://6sbjc.as-jicinsko.cz/
Radek9
Profil
Nechci vám do toho nějak kecat, ale ten text na té nášivce bych zesvětlil. Vůbec se to nedá přečíst.
Jinak se mi ten web docela líbí. Jen tak dál.
Nox
Profil
Jednodušší, ale pěkné

To co psal Radek9 bych ještě rozvedl, chtělo by to celkově zlepšit viditelnost a kontrast
Dranel
Profil
Radek9
Text na nášivce pravděpodobně zůstane takhle, páč to není čistě logo, aby to musel každý přečíst a páč je takovýto kontrast i na opravdových.


Nox
Uvidím, co se dá dělat. Na světelnost si stěžovalo už více lidí.
Railbot
Profil
Dranel
Ale ty opravdové asi nejsou dělané pro web, zkus nad tím uvažovat takhle ;-)
Bubák
Profil
Dranel
takovýto kontrast i na opravdových.
Railbot
Ale ty opravdové
Extrémní příklad je mince, její povrch nemá kontrast. Jak mince, tak nášivka májí reliéf.
http
Profil
Jakožto stoupenec pacifismu tvrdím že je tahle společnost zdegenerovaná!
Jinak web je tmavý, není se čeho chytit, ale asi to byl záměr. Hlavně abych Vás nepotkal v lese, až půjdu na houby nebo třeba jen čerpat energii. By mě asi trefil šlak :-D
Dranel
Profil
Díky za připomínky, s tou světelností zkusím něco udělat.
Dranel
Profil
Tak jsem uploadnul trochu upravenou verzi. Bylo mi teď ale oznámeno, že v Google Chrome blbne Slimbox. Konkrétně se po kliknutí na náhled prý obrázek načítá, ale nezobrazí. Děje se vám to také? Mě totiž nikoliv. Díky za odpovědi i případné rady, jak to vyspravit.
vn.
Profil *
jo, ted na to koukam z google chrome a je pravda, ze se otevrel prazdny sedy ramecek
Dranel
Profil
Hmm, to je špatný. Nevíte někdo, co s tím, krom toho použít něco jiného než Slimbox?
vn.
Profil *
lightbox a tyhle alternativy

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0