« 1 2
Autor Zpráva
Bubák
Profil
Str4wberry
Zkusil jsem asi 10× hledat různé fráze a mám neodbytný pocit, že výsledky jsou řazeny podle data.
makros
Profil *
Tak tabulku uz mame a pracujeme na "presmerovani" onech starych ID adres. Na vyhledavani a darebne uvozovky se kuknu.
makros
Profil *
"Zkusil jsem asi 10× hledat různé fráze a mám neodbytný pocit, že výsledky jsou řazeny podle data." - to je chyba, poresim.
Chamurappi
Profil
Reaguji na makrose:
Pokud se koukám na nějakou starou dlouhou rozvětvenou diskusi k článku, ztrácím při čtení přehled o tom, jak moc jsem zanořený, protože z obou stran je velký průvan. Nemohl bys přidat doleva nějaký pruh? A případně i nějak jinak vizuálně odlišit zanoření?
makros
Profil *
Chamurappi udelam :) dnes nebo zitra :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na makrose:
I staré články někdo čte, že? :-)
Tady na diskusi také máme občas problémy s tím, že někdo najde letité vlákno a postěžuje si na nějaký neaktuální problém. Brzy se chystáme zavést zábranu, že se u starých diskusí neukáže formulář hned, ale že si uživatel nejdřív musí přečíst upozornění na stáří a odkliknout čudlík. Díky tomu zůstane možnost doplnit i starou debatu věcnou připomínkou, na rozdíl od nekompromisního zamčení.

U té sedm let staré diskuse, na kterou jsem odkázal o dva příspěvky výše, jsem si díky tamním příspěvkům od Plaváčka všiml, že příspěvkům chybí nadpisy. Začíná-li příspěvek slovy „že donutit Netscape 6.2, aby stránky tvořené v XHTML a CSS (layout bez tabulek) je šílená dřina“, vypadá to podivně. Tyto zaarchivované diskuse mají mnohdy stejnou (a někdy i vyšší) hodnotu než články, pod nimiž se vedly, je docela škoda, že jsou teď tak odstrčené.
Bubák
Profil
příklady (možná ne všechny) mají rozbitou češtinu.
Příklady mají v meta tagu (správně):
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250"/>

Ale přebije to HTTP hlavička:
Content-Type:	text/html; charset=UTF-8
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0