Autor Zpráva
Iveta
Profil *
Prosím o kritiku grafického návrhu

Předem díky
Ivorius
Profil
Ten rožek nesplývá s pozadím
Šlaha
Profil
Mně zase ten druhej, s tím bude asi problém, vyladit to. Jinak je to hezký.
peta
Profil *
Iveta
Na mem monitoru to vypada uplne strelene pruhovane. Jedny cary jsou vodorovne, druhe svisle, dalsi jeste jinak... A cele je to jakesi flekate ve firefox na 16bit barevne hloubce monitoru. Chtelo by to nejake pruhy odbourat.
Napis "Back to top" nejde vubec precist bez hoverovani na nem
Nadpis Home nevypada jako napdis, spis jakysi ornament nahore , soucast loga
Je tam nejaky warning, a to a href s prazdnym href
jeste mi teda va, ze ta foto v textu nema oramovani.
A nepochopil jsem, proc mas v menu vlevo zvyraznene Home, pak tam mas dalsi Home jako soucast loga a jeste jedno Home uplne vpravo.
co se tyce v CSS tohoto ../img/main.gif , tak takovy zapis v IE nemusi fungovat na disku, na webu by to melo byt uz v pohode. mam s tim jistou zkusenost na www.volny.cz/peter.mlich/www.htm - Melodyplayer2 Tam mi to na disku dela presne to, jako ze to neexistuje, ale na webu jsem byl mile prekvapen.

jinak celkem pekny.
Timy
Profil
peta
myslím, že by to opravdu už chtělo nový monitor, polovinu z těch věcí, které jsi popsal jsem tam nenašel:-)

Iveta
Myslím, že je to pěkný. Snad jen s tím Home měl Peta pravdu, třikrát tam být nemusí. Buď bych zrušil to vpravo nebo to uprostřed, že je to zvýrazněné v menu je dobře:-)
Iveta
Profil *
Díky za kritiku.

Ivorius:
Rožek jsem opravila - místo vzorku v pozadí je barva (vyladit se vzorkem to nejde, stránka se posunuje při boční liště ..)

Peta:
*Jediné čáry jsou v pozadí a šikmé. Proužky jsem více odsadila (pro stejný vzhled na všech monitorech).
*Back to top - je posunuté více do modrého podkladu, pokud bude pořád hůře čitelné, obarvím ho.
*Home - bylo i součástí drobečkové navigace - je nyní nahrazena vlajkami členů.
*Fotografiím v textu - dáno jemné orámování.
*Zápis ../img/main.gif je myslím standardní a nikdy jsem problémy se zobrazováním neměla.

Timy:
Home - je už pouze 2x - v menu a jako nadpis stránky

Prosím o další názory, co zlepšit. Předem díky.
Fred
Profil
Nevím, sice to není úplně můj styl, ale líbí se mi to. A myslím, že tohle je design co se líbí klientům, chtěl bych to taky umět. Snad jen v tom tiskovém stylu bych dal obrázkům display:none barva je drahá. A to přidání k oblíbeným, kdybych se do toho někdy pustil (nejspíš požadavek klienta) asi bych to narval do podmínkového komentáře jen pro IE. Ty růžky tam sice jsou, ale pochybuji, že si toho někdo normální všimne, je to perfektní.
Fred
Profil
Přeci jenom něco ty vlaječky lákají ke kliknutí, jsem zvyklý na jazykové verze u stránek hotelů a pořád na to klikám jak ichtyl a ono nic. Možná bych je nějak zakulatil, nevím prostě to láká kliknout.
Iveta
Profil *
Díky za kritiku.

Fred:
*Tiskový styl bude upraven až na závěr.
*Přidat k oblíbeným možná půjde pryč.
*Vlajky členů federace - bála jsem se, že budou svádět ke kliknutí na jazykovou verzi. Zkusila jsem jen do altu psát ke käždému členu "pořadové číslo". Nevím, jak to vyřešit lépe.

Jsou naplněny skoro všechny stránky, prosím o další názory (už toho je opravdu moc a ty chyby nevidím). Předem moc díky.
Mistr
Profil
Moc grafiky kolem a na vlastní text stránky už příliš prostoru nezbývá. Zkus se nad tím ještě zamyslet.
Kráťa
Profil
Je to takové slaďoučké, ve stylu fitness. Mám takový pocit, že tak před půl rokem jsem to tady viděl, ale bylo to o nějakých holkách.
Iveta
Profil *
Díky za kritiku.

Mistr:
Zamyslet se můžu, ale to je tak všechno. Grafický návrh stránek ležel 4 měs. v šuplíku, před měsícem byl ve stávající podobě schválen klientem.
Jinak myslím, že grafiky tam tolik není, pouze hlavička, pod ní vlajky členů a podklad v modré.
Stránky nejsou rozsáhlé, textu tam bude vždy spíše méně.

Vráťa:
Graf. návrh tady byl před pár měsíci, ale pouze na thajbox.
Je to v pořadí 4. web o boxu. Holky nedělám, pouze chlapy :)
Kráťa
Profil
Iveta
Vráťa byl jeden můj spolupracovník Vráťa Kráťa. není to krásné? Já jdem Láďa.
Jo asi na thaibox, už si to nepamatuji. Proč děláš ty weby stejné? Nebo to je úmyslně?
Iveta
Profil *
Promiň Kráťo, trochu mi haraší z práce :)
(Vráťa byl zase můj spolužák a kamarád ze střední)

Stránky nejsou stejné - jedná se o různé sportovní federace, ty předtím jsou úplně jiné
Kráťa
Profil
Mě to vůbec neva, jednak nejseš první, druhak slyším na ledacoc, třeťak dyk je to fuk. :-)
WertriK
Profil *
Ty rozky tam nejsou pekne - zkusila jsi ty rohy udelat pruhledne ? Podle me by to mohlo ten problem vyresit.
A ten napis Back to top nejde precist bez toho abych na nej najel mysitkem (jak jiz bylo receno).
Taky se mi nelibi ze kdyz kliknu na ten napis (Back to top) tak se mi zaramuje horni logo-oznaci.
Jinak pekne...
Mistr
Profil
Iveta
Jenom se mi zdálo, že ta grafika zabírá z prostoru stránky příliš mnoho na úkor textu. Pokud to takhle schválil zákazník, tak je to samozřejmě jiná.
Mistr
Profil
Iveta
Jenom se mi zdálo, že ta grafika zabírá z prostoru stránky příliš mnoho na úkor textu. Pokud to takhle schválil zákazník, tak je to samozřejmě jiná.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0