Autor Zpráva
JBrezovsky
Profil *
Zdravím,

co říkáte na mé nové portfolio? Adresa webu je www.brezovsky.ezin.cz.

Jirka
tiso
Opatrne s používaním podčiarknutého textu, čo je podčiarknuté by mal byť odkaz.
Ofi
tenhle design uz sem nekde videl o.O jsem zmaten , ale nemuzu si vzpomenout kde - taky nejake portfolio...
JBrezovsky
Profil *
Ofi: design jsem dával na zhodnocení na webtrh, forum.lide, programujte.com a možná i jinde :)
JBrezovsky
Profil *
mimochodem, nikdo zatím mimo "tiso" nedělá co se tu dělat má a to hodnotit :)
Jimmy Hayek
JBrezovsky
→ Také mám pocit (opravdu jen pocit, takže mě neberte příliš vážně), že jsem podobný design někde viděl. Ono to bude možná tím, že použití parketového pozadí není nic originálního.
→ Logo se mi zdá příliš malé a hlavně mám problém přečíst červeně napsanou adresu pod jménem.
copyright ˆ*entita copyright* Jiří Březovský (brezovsky.ezin.cz), všechna práva vyhrazena — proč je 3× napsáno prakticky totéž?

Jinak se mi to docela líbí ;—)
Plaváček
Jimmy Hayek

I já mám pocit, že už jsem něco téměř identického viděl, ale to nic neznamená.

JBrezovsky

Jenom malé upozornění - Highslide můžeš volně použít pouze pro nekomerční web, jinak si musíš koupit licenci.
MichMond
Hezký web, taky mě připadá že jsem někde vyděl ty červená tlačítka. Jsou úplně stejná krom. textu.
OT: A jak je to ze zdarma grafikou z internetu ? Kdybych měl třeba zakázku an kompletní web (Programace + grafika) a grafiku stáhl z webu a naprogramoval, klient by byl upozorněn že je ta grafika z internetu a cenu bych si účtoval jen za ten programing, tak tu grafiku můžu použít ?? Omluvte to OT ale rozhodně se mi nechtělo zakládat nové téma a velice mě to zajimá.
tiso
MichMond: založ si vlastné vlákno, tu to nemá čo hľadať...
belda.hlavek
Profil *
menu nah H1?? --> SEO

mezi odstavce jednotlivích témat dej <hr> a v css to absolutně vypozicuj někam do pr...e

a zkus si to vytisknout a hned uvidíš další věci
Ofi
no fuj! teĎ jsem si všimnul fakt prasárny (s odpuštěním):
http://img190.imageshack.us/img190/7518/brezovskyscreen.jpg

u vás bych si tedy web udělat nenechal.
Zechy
Sice IE 6 má něco za sebou, ale ještě bych neodepisoval. Takže souhlasim s Ofim

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: