Autor Zpráva
tom.rossi
Profil *
Dobrý den přeji všem, již je tomu neco málo přes 6 měsíců, co světlo světa spatřil nový look motoristického inzertního serveru www.inzerce-auto.cz Nicméně až nýčko, kdy jsem sám s odstupem času nahlédl okem kritickým a seznal, že je zde "několik drobností, jež si zasluhují" moji (tedy autorovu) pozornost, uzrál čas hodit své dítko do vln a ať se s tím porve. Takže přátelé, kamarádi... hrrr na mě. Podnětů se nebojím (zejména těch konstruktivních, takže prosím má-li někdo nějakou jízlivou poznámku k čemukoliv, nechť ji v případě neodbytné touhy ji ventilovat podpoří pádnými argumenty) a na množství nehledím.
tom.rossi
Profil *
Jo a ještě drobnost . K jízlivým poznámkám prosím beze studu přiložte link na libovolný v vlastních produktů (předpokladem samozřejmě je, že tento bude prost vytýkaného neduhu) ať to má váhu a přiučím se tedy něčemu od odborníka na slovo vzatého nejlépe "odezíráním" na konkrétním příkladu ;-)
Plaváček
Profil
tom.rossi

Neřekl bych, že se od doby, kdy jsme se tomuto webu dívali na zoubek, něco podstatného změnilo (viz http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=80787 ).
tom.rossi
Profil *
To Plaváček: ...no chybi tam tiskova verze :-) To jo...
tom.rossi
Profil *
Ale jinak je tam nových "pár veci". Nebo se mi to zdá, že tam je úplně jiný layout (bez kytiček :-D) Většina odkazů, u nichž má být zřejmé, že jsou to odkazy, jsou podtržené a pod. Každopádně Tvůj názor mě zajímal i když jsem čekal víc takže dík.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0