Autor Zpráva
rytin
Profil *
Zdravím,
zajímal bě mě váš názor na web www.rytiny.cz
Stránky mě přijdou možná trochu hodně statické, ale nějak nevím co s tím... :)
Dík za názory.
embee
Profil
Mne se celkem libi, je to cista prace. Poznamka ke stylum - do <a> si pridej outline=none, kdyz kliknu na nejaky item v menu, ukaze se mi tam takovy ten skaredy teckovany obdelnik kolem obrazku.

Mozna bych si jeste trosku pohral s pismem, je docela jednolite...
johnl
Profil
Patička má až moc tmavé písmo, obrázek s černým pozadím pod textem tam vůbec nezapadá. A ještě jedna otázka, tu šablonu na WordPress jsi dělal ty nebo jsi ji stáhl?
ninja
Profil
Clovek musi dlouho cist, nez pochopi smysl webu. Doporucuji predelat uvodni text.

A podtitul "Rytiny snů ve vašich dlaních" vubec nechapu.
rytin
Profil *
moc diky za nazory, byl to fofr... :)
embee - mrknu na to menu, jinak moc nevim co s jednolitym pismem
johnl - u te paticky jeste planuju, ze tam hodim odkazy na "spratelene" weby, ten obrazek se mi moc libil a chtel jsem ho tam za kazdou cenu nacpat, kdyz se na to tak koukam, tak mi tam taky nesedi.. pude pryc , sablonu jsem stahl, prelozil a upravil, provedl jsem tam nekolik docela podstatnych zmen.... narazis na to, ze tam neni odkaz na autora, nebo proc se ptas?
ninja - vim o tom, ale zatim jsem nevymyslel lepsi text, podtitul je trochu ulet, ale proste se mi libi a je netradicni...

vsem dik, napada vas jeste neco ?
embee
Profil
No, ja bych si pohral s ruznymi barvami, velikostmi a styly pisma pro h1 h2 h3 atp, at se to visualne odlisi. Line spacing muzes decentne zvysit, lip se to cte... ale to uz je mozna spis osobni preference
johnl
Profil
Na nic nenarážím a pokud vím tak se u WP odkazy uvádět nemusí (nevím jak je to u šablon) jen mě zajímalo jestli jsi ji dělal ty, a nebo stáhl.
MichMond
Profil
Web se mi líbyl ale u té patičky je celkem nečitelný text z toho důvodu že je dost tmavý a patička je černá. Jinak opravdu povedený web :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0