Autor Zpráva
fuckin
Profil
Byl bych rád kdyby jste ohodnotili a nejlépe i řekli svůj názor na tento web co se vam líbi, nelíbi.
Samozřejmě také budu rád když navrhnete co zlepšit aby to vypadalo lépe.
Chtěl jsem z toho udělat nejaký jednoduchý web s pár informacemi o jednom hostingu. Doufám že se mě to povedlo. Jednoduché, nic složitého.

Už se těším na vaši kritiku :-), tak se do toho pusťte.

http://img30.imageshack.us/img30/7790/hostingv2bilaverze2.jpg
johnl
Profil
naprosto nečitelná patička ;-) Jinak se mi to líbí..
tomas657
Profil
Celkom fajn... samozrejme, ako bolo vyššie spomenuté, nečitateľná patička... ale inak môže byť... i keď niečo mi tam chýba..
fuckin
Profil
no prave, me tam taky neco chybi ale nevim prave co.

Jinak ta paticka to je samozrejmost.
Mistr
Profil
fuckin
Na první pohled netuším, o co že tam půjde. Doplnil bych nějaký obrázek.
fuckin
Profil
Mistr
Ano, to kazdopadne. Je to jen design. V uvodnim clanku se kazdy dozvi vse potrebne.

Ja spis chtel slyset nejake nazory na design popr. jak ho zlepsit.
Mistr
Profil
Mistr
Ja spis chtel slyset
Slyšet? Nu, říkat Ti je nebudu, jen Ti je napíši, takže si je budeš muset přečíst.

jak ho zlepsit
Jak jej zlepšit? Například doplněním obrázku. Nespoléhal bych se na titulní článek. Otevřu si stránku a nechci si nic číst (na to nemám čas), chci hned vidět a vědět, kde jsem, a podle toho se pak následně rozhodnout, zda mi stránky stojí za přečtení či nikoliv.
fuckin
Profil
Mistr
Neslovíčkař :-)

Jinak s tim obrazkem nevim kam by sis ho predstavoval.
Jelikoz je to stranka o hostingu tak si nedokazu predstavit obrazek ktery to vystihne.
tiso
Profil
- odsadenie prvého riadku textu sa na webe často nepoužíva
- kombinácia oblých a hranatých tvarov - to mi nesedí... Buď jedno, alebo druhé...
- nesedí mi kombinácia fontov text/menu+nadpisy
Mistr
Profil
fuckin
Jinak s tim obrazkem nevim kam by sis ho predstavoval.
Navrhoval bych jej někam do hlavičky. Například vedle nápisu HostGator.cz jsou obrovské šíré pláně nevyužitého plonkového místa. Proč jej tam neumístit?

Jelikoz je to stranka o hostingu tak si nedokazu predstavit obrazek ktery to vystihne.
Co třeba obrázek disku jako úložny informací? Nebo nějakého serveru? Ale na něm by toho zas asi nebylo moc co poznat.
Ofi
Profil
těžko něco hodnotit když je tu jen screen..

Ani design nemohu pořádně zhodnotit, protože pořádně nevím co mám očekávat od obsahu - v jakém rozsahu bude apod. Layout je dobrý, ale jestli odpovídá obsahu, záměru či myšlence to nemohu posoudit...
grimword
Profil
to není hostingový design, ale design free šablony

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0