Autor Zpráva
JBrezovsky
Profil *
Zdravím jpw,

právě jsem dodělal takový menší projekt, na kterém si zkusím mé dovednosti. Stránky mi trvaly 2 dny, tak se možná najdou chyby, které budou třeba časem odstranit. Kdyby jste mi napsali názory a popřípadě poradili co je špatně co já nevidím, budu velmi rád.

Předem díky za všechny komentáře, adresa webu je: http://download-mp3.ezin.cz/
Europsky_Dzigolo
Profil
Vyhladavac MP3 je obycajny google vyhladavac
Vela reklam
Jimmy Hayek
Profil
JBrezovsky
Stránka s nulovým užitkem a žádným vlastním obsahem. Co víc chceš slyšet?
Ofi
Profil
Myšlenka dobrá provedení špatné.

1)všechno mi připadá moc slité - není tam oddělena moc area na text na reklamy - to že je tam input na hledání mp3jek jsem si všim až když jsem ho začal hledat - a to už je co říct - je v tom designu absolutně neviditelný a je jedno že je velký - přitom je to věc která by na stránce měla logicky jako 1.upoutat pozornost...

2) co to je? vyhledávač na mp3 nebo stojan na reklamy? to si rozmysli jestli to děláš pro lidi nebo pro sebe teda... -> k tomu dojmu přispívá hlavně , že "Novinky o festivalech v ČR" to podtim vypadá na první pohled jak reklamy - a když už tam jsou úvodníky na články - měly by tam být i celé články a ne jen odkazovač na kdyakde.cz

3)pokud někdo ví jak se mp3 jmenuje tak už nemá potřebu na nějaký vyhledávač mp3jek lezt - spíš by to měl být hledač podle jiných kritérií..

celkové hodnocení 1bod z 10 za nápad.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0