Autor Zpráva
Romanticka
Profil
Zhodnotte celkove web

Design, kod atd... Co byste zmenili?
Timy
Profil
design je super
kód je taky dobrý, občas mi připadá, že tam je trochu moc divů za sebou nebo prázdné divy. Některé stránky nejsou validní.
web má trochu chudý obsah, ale to se časem, předpokládám, zlepší:-)

takže celkový dojem je více než dobrý:D
Gekon
Profil
Jednoduchý, ale naprosto dokonalý design. Opravdu povedená práce.
Romanticka
Profil
Prida jeste nekdo kritiku? Prosim, potrebuju zjistit jake delam chyby...
Spikee
Profil
Súhlasím s ostatnými a dodávam, že vstupná stránka je zbytočná.
Tomik
Profil
Stránky jsou zajímavé, sice obsahově slabší, ale graficky pěkné. Udělal bych klikací logo.
Timy
Profil
>jake delam chyby --> nepodtrhavas odkazy, uz jsem si toho vsiml minule (tedy pokud me pamet nesali:-)
Tomik
Profil
Ještě jak tak na to koukám bych upravil tiskový styl...
kohout
Profil *
Ten papír se tam podle mě nehodí... myslim ten na začátku...
Romanticka
Profil
a co misto toho dat? Misto toho papiru? Zrusit ho nebo ho nahradit necim jinym?
Timy
Profil
já bych to nechal, mně se to líbí
Radek Hrabůvka
Profil
Je to celkem graficky vyvážené, až na ten pokrčený papír, který vysloveně ruší. Všechny stránky mají stejný titulek, pak se těžko něco hledá v historii. Dodržovat posloupnost nadpisů: h1, h2...
Při prakticky nulovém textovém obsahu nevím, jestli by tiskové styly měly význam, přestože jejich vytvoření by bylo otázkou okamžiku.
Charlie
Profil
Mam nekolik vyhrad:

~ Nad novinkami je moc velke bile misto.
~ Nejsem si jisty, ale trojtecky za nadpisy mi pripadaji skutecne jako tri tecky. To je typograficka chyba. Misto toho se pouziva entita …, ale ja bych to tam vubec nedaval, je to jako kdybyste tim rikal "Zbytek si domyslete...".
~ Asi nechapete princip zalozkoveho menu. To ma vzpadat tak, aby aktivni polozka menu vyskocila a pokud mozno splynula z obsahem. Tady se mi zda, ze odkaz spise mizi. Misto te sedive neaktivni bych zvolil stejnou barvu jako na pozadi novinek cerveno-hnedou, jakoukoli sytost a aktivni polozku bych potom udelal pouze bilou.
~ Ke kodu nemam, protoze se na nej nemuzu podivat.
Romanticka
Profil
Myslim, ze to cerveno-hnede pozadi menu, by to dost narusovalo :/ Ale mohl bych ty barvy zamenit
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0