Autor Zpráva
Timy
Profil
Zhodnoťte, prosím, tento (pokus o) web:
http://oflashi.ic.cz/
Hanz
Profil
Timy
Obsahově výborný :o)
Janak se mi líbí. V jednoduchosti je kráse.
AMD
Profil
Zarovnal bych to na střed. Je to hezký :)
Timy
Profil
Hanz
Dík

AMD
Co zarovnat na střed? Obsah? Na dalších stránkách je vpravo menu, tak to chci mít ucelené:-) Nebo myslíš to horní rolovací menu? Jinak taky dík:-)
Gekon
Profil
Jo, trošku života by neuškodilo, ale jinak docela dobrý a řek bych, že tam budu často chodit doplňovat mezery v mym Flashovym vzdělání
Anonymní
Profil *
kliknem na nejaky odkaz a nacitava sa my to 8 sek
Radek Hrabůvka
Profil
Rozbalovacá css menu blbne v Opeře 7.54, v Opeře 8.02 je OK.
Ve stylech ti chybí default font. Ten freeserver nestíhá, odezva po kliknutí 5-10 s, rychlost nic moc, u tvého naštěstí tvůj web je textově informační, tak se to načte za chvilku.
Dávám 8 bodů z deseti.
Anonymní
Profil *
Radek Hrabůvka
Díky za připomínku, mám už novější Operu. Ale tohle asi sám nevyřeším, nevím totiž, kde může být chyba. Každopádně právě proto jsou klikací i ty vrchní nerolovací odkazy (úvod do Flashe, ActionScript atd.), aby se za každé situace dalo dostat dále...

Co se týče rychlosti - jestli má někdo nápad jak to celé zrychlit, budu jen vděčný:-)
Timy
Profil
To jsem byl já:-)
Tomik
Profil
Velmi pěkný a hlavně obsahově velmi bohatý web, takových je málo. Jinak co se týče té rychlosti: změnit hosting...
kohout
Profil *
Přesně, změnit hosting... webzdarma, nebo placený...
Timy
Profil
taky jsem chtěl původně webz, ale po přečtení téhle diskuse jsem změnil názor: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=94 82 tak co je teda lepší? =>placený hosting, já vím ale u placeného hostingu je jeden velký problém a to, že je placený:-) ale zkusím se po nějakém levném&dobrém hostingu porozhlédnout, slibuji! Ta rychlost je fakt... není dobrá
Anonymní
Profil *
tak jsem celý web přesunul na webzdarma, je to sice provizorní řešení, ale nedá se nic dělat. Doufám, že už to běží rychleji
Timy
Profil
zase jsem se nepřihlásil
Spikee
Profil
Timy
WZ tiež nie je najrýchlejší
Timy
Profil
Tak jsem na vás dal, můj web nyní najdete na http://oflashi.net/ Rychlost už je v pořádku, reklama taky zmizela, cena přijatelná, takže třikrát hurá:-)
kohout
Profil *
Pěný, učim se flash, ale v kapitole Kreslení, dole neni napsáno kde najdu Color mixer
Acci
Profil
Jen taková drobnost. Nastav odkazům v menu display: block. Líp se mi na to kliká :)
Timy
Profil
Acci
jj, dík, už je to spravené.

kohout
Podívám se na to. Je tam obrázek, myslel jsem, že to bude stačit. Asi to ještě rozepíšu (jinak je vpravo nahoře:-)
kohout
Profil *
je tam obrázek toho, jak vypadá to okno:D
kohout
Profil *
sorry já si nevšiml že ten color mixer je v pravo v tom programu:D měl jsem ho schovanej:D
halogan
Profil
Pixyho web je opravdu pixyho, ne pixiho, jinak pěkné.
Timy
Profil
halogan
jejda, díky, hlavně že to o pár řádků níž to mám dobře -- Pixylophone a ještě jeden Pixy. Tímto se Pixymu omlouvám:-)

kohout
neomlouvej se, vždycky za všechno může webdesigner:D spravím to, teď už bych měl mít čas (musel jsem se ještě trochu pohrabat v css a html, protože jsem dělal drobné úpravy a přestávalo to být validní, MSIE to vykresloval blbě atd.). Radši napíšu kde se to dá najít a o schovávání těch panelů tam myslím taky nemám ani slovo, takže díky!!!
kohout
Profil *
A bude třeba někdy ke každý kapitole diskuse? Třeba kdyby měl někdo drobnej problém.. jako teď já:) nebo nemáš alespoň icq? jenom bych potřeboval drobně poradit:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0