Autor Zpráva
JeryX
Profil
Zdravím všechny, jelikož jsem při prvním postu o zhodnocení nebyl registrovaný, nemůžu upravit titulek, proto postuju druhý - duplicitní a prosím o znovuzhodnocení stránek http://mc12.net/

Zároveň prosím moda, aby ten předchozí smazal. Díky moc
Moderátor DoubleThink: Žádost se zamítá.
Zechy
Profil
Až na ten přechod v menu a na pohled masserati z boku, které zůstavá stejné, to jde. A dej pryč hudbu v pozadí vyskakuje mi DM o stažení mp3 souboru.
marfy
Profil
a co nějaké jemné pozadí? bílá tam nepůsobí moc "cool"
ofi
Profil *
to menu neni uplně ono. Podle mě je na houby že je to odděleno tímto stylem
_|_ kde _ je mezera.. vypadá to jako chyba.. ale evidentně není, protože se mi to tak zobrazuje i v mozille i v iečku.. udělej to menu navazující a nejen s hover effektem ale aŤ je to "bar" i pří nehoveru...

jinak je to lepší ale přesvětlený - dej za stránky texturu co bude házet trochu kontrastu s obsahovkou nebo něco, takhle je to moc - bílý... nebo nevim jak jinak to vyjádřit...
JeryX
Profil
2 Zechy: jestli mas na mysli zvuk motoru, tak ten by nemel bezet samocine, ale jen po spusteni (kliknuti na tlacitko play)

2 marfy: upraveno, vlozen obrazek prechodu z bile do modre az sede

2 ofi: menu upraveno, vlozen obrazek i bez hoveru, odstraneny znaky "|" jestli jsem to teda pochopil dobre. "...udelej to menu navazujici..." tomu moc nerozumim, co to znamena? K tomu pozadi viz "2 marfy
Zechy
Profil
JeryX: No tak či onak, vyskakuje mi stažení souboru.
Fergi
Profil
me se to libi celkem :) ale co bych jeste doplnil tak to pozadi menu bych roztahl na celou siri :), jo a ted player si dej jinej , treba nejakej flash, nechce se mi do opery stahovat nejakej zasuvnej modul.... ;)
JeryX
Profil
Děkuji všem za náměty, moc jste mi pomohli.

2 Zechy: flash jsem zkoušel, ale ten se taky spouštěl sám, takže nejlepší varianta bude asi zvuk odstanit. Nebo jestli víš o nějakém jiném způsobu, tak mi prosím dej vědět :)

2 Fergi: děkuji :), menu je upraveno, zvuk viz "2 Zechy"
ninja
Profil
JeryX: Mohu se zaptat jaký důvod vzniku či záměr u tohoto webu je? Jste fanda, prodejce, poptávající?
ofi
Profil *
JeryX
přesně takhle:)
denCo
Profil
nepaci sa mi font u menu, ale inak je to to iste ako stary web len su zmenene farby
ninja
hej aj podla mna to nema ziadny hlbsi zmysel
JeryX
Profil
2 ofi: díky za pomoc :)

2 ninja: nemá to žádný hlubší smysl, jsem pouze fanda

2 denCo: Co to valíš? Design webu je kompletně předělaný..
denCo
Profil
JeryX
farby su zmenene, ale styl ej rovnaky, rovnake rozmiestenie, prepinanie jazyka atd.
ninja
Profil
JeryX: pokud jde o fandovské stránky tak design neni nijak zásadní. Hlavně přidejte anketu, malou diskusi a novinky.
JeryX
Profil
To nejsou stránky pro fanoušky. Jsou to stránky od fanouška..
ninja
Profil
JeryX: a vy delate stranky jen pro sebe? Proc vas potom zajima, jak se libi ostatnim lidem?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0