Autor Zpráva
fiXeR
Profil *
Prosím zhodnoťte můj web a když to nebude podle vás nic moc berte na vědomí, že mi je 13 a že to dělám jenom 2 a půl měsíce. For Gamer
tiso
fiXeR: rozsypaný čaj...
ofi
Profil *
no pominuli to že sem si na tom 3x zašvih mozillu (neznámo proč) tak
1) grafika - jo na věk a tu dobu jak dlouho to děláš to jde - ale nenusni na vavřínech
2) myšlenka - abys nebyl zklamaný provozem webu, aby ti tam někdo začal přispívat musel bys ještě hodně máknout. Ale časem na to přijdeš sám ..
3) kód - tabulkový layout - "fuj" - mrkni sem: Odkaz pročti si to :-)

ale jo, všichni jsme začínali nějak ;) takže dobrý ;-)
Radek9
nejtvrdší kritiku
V tom případě děs a hrůza :-)

Jinak věechno co jsem chtěl napsat napsal ofi.
Hitman
4) Jazyk. Píšeš česky, nebo anglicky? Nadpis je anglicky, menu česky a anglicky a obsah česky.
Shadowek
Osobně se mi grafika moc nelíbí ale je to věc názoru ...
No v kódu ta tabulka není moc pěkná...
Ale jinak celkem OK
fiXeR
Profil *
Díky za kritiku, já jsem chtěl tu nejtvrdší proto, abych vylepšil i tu nejmenší chybičku, takže thx.
K tomu jazyku já podporuju angličtinu, ale jelikož jsem čech, tak to píšu česky, ale prostě si nedokážu představit nějaký slova v češtině. Normálně když mluvím, tak taky řeknu něco anglicky.
Takže Dík
Hitman
No jak myslíš, já jsem zastánce češtiny na Českých webech a Angličtiny na anglických, míchání nesnáším.
embee
Hitman
tom use rika newspeak a najdes to v kazde druhe ceske firme :)
Bubák
Jediné co zde není jsou pirátské soubory. Kdykoli se na nás obraťte se svojí žádostí.
Já to chápu tak, že kdo chce pirátské soubory, tak se má na Vás obrátit se svou žádostí ;-)

http://for-gamer.own.cz/tym-info.php
Poznámka: Tvůrce a Zakladatel Webu
Přecházíte na HEBMILO text? Slibný začátek, ale chce to více odvahy!
Europsky_Dzigolo
Bydli�tě: Praha
nejde ti diakritika
Nox
Bubák
Lepší než vypatlátor :)

Myslím že na herním webu by se daly nějaké ty anglické výrazy tolerovat, ovšem tady jsou zrovna ty, které mají české ekvivalenty co se běžně a v pohodě používají (homepage, welcome)

fiXeR
Nějak tam nikde nevidím "š" a "ž" ;)

A jinak to už shrnul ofi

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: