Autor Zpráva
tylik
Profil
Caute vsetci.

Mozete mi ohodnotit firemnu stranku?
Uz to tu raz bolo ale trocha to je pomenene, hlavne nova domena je a potreboval by som poradit co je zle a podobne.
Mne ten web uz velmi nepaci a take cudne to je podla mna.

takze Odkaz

Moderátor Alphard: Veškeré odkazy na hodnocenou stránku byly na žádost autora v celém vlákně odstraněny.
Moderátor Chamurappi: Odkazy vráceny, stačí vyhvězdičkovat texty. (Vyhvězdičkovat znamená nahradit hvězdičkami.)
shaggy
Profil
Pohľadávka? Voči komu máš pohľadávku?
Ak by som bol potencionálny klient, chcel by som si dať urobiť web a ty na mňa vybehneš s tým, že máš voči mne pohľadávku, tak by ma to moc nepotešilo ;-)
Zisti si, čo to znamená, na weboch sa podobný formulár označuje ako "dopyt", ale najlepšie je ak je to súčasť stránky s kontaktami.

Prečo ponúkate niečo o čom nič neviete? Píšeš, že stránku optimalizujete pre vyhľadávače a pritom tam spomínaš nejaký neexistujúci pojem: Search Engine Optimalization - stačí málo a rozoznám amatérov a tlčhuby od odborníkov. Ale chápem, je to teraz in, tak prečo by si to tam nenapísal.

Kontrast v pravom stĺpci je hrozný, texty sa dosť ťažko čítajú.

Zo stránky nie je na prvý pohľad jasné, čo ponúkate. ***sweb ... hmm, žeby ste uspávali ľudí? Ale keď vidím tú "pohľadávku", tak mám pocit, že vymáhate dlhy.
Chcel som napísať, že tam nie sú nikde fakturačné údaje (pozeral som na stránke Kontakt), ale potom som si všimol, že sú v pätičke. Tam si ich nikto nevšimne, rovnako ako ja.
Nox
Profil
Doplním shaggyho:

Bez obrázků není vůbec vidět menu a nadpis Novinky - to jsou mj. také prohřešky vůči seo

Minimálně v Chrome 3.něco jede ten lightbox strašně, strašně pomalu a navíc umožňuje zavření pouze křížkem a nemáš to v galerii, takže to nejde procházet,
doporučuju vyměnit/upravit

Doporučuju vlastní web oddělat ze seznamu referencí jak to bude možné, není to dobrá vizitka
drvaca
Profil
Hmm, ten favicon je mi hodně povědomý :o)
tylik
Profil
shaggy
Nevies co je pohladavka?

Ked prides na stranku kde mas sluzby tam mas nejaku "pohladavku" nieco objednat.
Keby som tam dal rovno objednavku tak to tazko si rovno niekto hned daco objedna.
Ked tam je ta pohladavka tak nejde o rovno objednavku ale o pohladavku chapes??

Tak dobre pomylil som sa a mam tam gramaticku chybu ale preco tak utocis a preco tam urazas to si vyprosim.

A este jedna vec.
***sweb sa to vola preto, lebo firma sidly v Spisskej Novej Vsi, takze preto ***šWeb.
tylik
Profil
Nox
Dole je alternativne textove menu pre ludi co maju vypnute obrazky takze je to ok.
A ten jeden obrazok novinky, nezalezi na tom.
shaggy
Profil
tylik
Ja viem veľmi dobre čo to je pohľadávka, ale ty očividne nie. Nehovorím, aby si tam dal objednávku, ale napríklad aby si to nazval dopyt - to je ekvivalent českého slova "poptávka". Myslím, že som ti dostatočne vysvetlil, čo to je pohľadávka.

Tak dobre pomylil som sa a mam tam gramaticku chybu ale preco tak utocis a preco tam urazas to si vyprosim.
Neurážam ťa. Hráš sa na profesionálneho webdizajnéra, tak by si mal zniesť aj kritiku. Ponúkaš niečo, čo neovládaš (pozri si prvé riadky na tomto webe, zistíš že sa to skutočne nepíše Optimalization). To nie je gramatická chyba (s gramatikou to nemá nič), proste si poukázal na to, že to neovládaš, že sa oháňaš pojmami, o ktorých nič nevieš.
V referenciách píšeš niečo o SEF, čo to je SEF? Ďalší dôkaz, že sa oháňaš pojmami o ktorých nič nevieš.

A tie spomínané referencie, sú kapitola sama o sebe. Máš tam tri weby, z toho je jeden tvoja firemná stránka a druhý zahŕňal "náročné" činnosti ako - Inštalácia Joomly, SEF. Keďže nič také ako SEF nepoznám (pre hnidopichov, nehovorím napr. o SEF URL), tak celá tvorba stránky pozostáva z inštalácie open-source redakčného systému. Už len čakám, kedy si tam začneš písať aj referencie typu: "Zoznam.sk - poradil som im, aby dali vyššie riadkovanie".

Preto som útočný, nemám rád, ak firmy na svojich weboch zavádzajú. Ale neurážam ťa, na to bohato stačíš ty sám.

edit: keď je to ***šWeb, prečo všade na webe píšeš o ***sWeb-e?
tylik
Profil
shaggy

Na tu pohladavku a gramaticku chybu uz radsej reagovat nebudem.

Firma vznikla len pred casom,
mam viac referencii ale to tam uz davat nechcem.

SEF- Search Engine Friendly. Ako to volas ty????

To ***sWeb opravim.
diky.
shaggy
Profil
tylik
Ako vraveli naši starí rodičia - komu nie je zhora dané, v apatieke nekúpi.

Ak nechápeš rozdiel medzi pohľadávkou a napr. požiadavkou/dopytom, tak ľutujem tvojich klientov. Keď sa ťa napríklad niečo opýtam, tak automaticky vznikne pohľadávka z tvojej strany? Alebo je to moja pohľadávka voči tebe? :-D

mam viac referencii ale to tam uz davat nechcem.
Prečo? Je to horšie ako to, čo tam máš? To si ani predstaviť neviem.

SEF- Search Engine Friendly. Ako to volas ty????
Nijak. Nezvyknem sa oháňať cudzojazyčnými výrazmi, radšej používam slovenčinu. Ale ak by som chcel písať o tom, o čom píšeš ty, tak by som pravdepodobne napísal SEF URL. Samotný výraz SEF síce tiež dáva význam, ale nepoužíva sa vo vzťahu k stránkam (ako celku), pretože to znie smiešne.

a gramaticku chybu
Ešte raz ti vravím - to nie je gramatická chyba. Gramatická chyba je, keď napríklad napíšeš "mislím". Najhoršie je, že tam stále spomínaš nejaký neexistujúci pojem "Search Engine Optimalization". Trochu hanba, keď ťa niekto upozorní na chybu a ty ju tam stále máš, nemyslíš?
tylik
Profil
Poprosim moderatorov zamknut alebo radsej zmazat cely prispevok.

Moderátor DoubleThink: Vlastní vlákno můžeš zamknout sám. Učiň tak, kdy uznáš za vhodné.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0