Autor Zpráva
DoubleThink
Profil *
Změnil jsem design obou příruček (flash.jakpsatweb.cz a fireworks.jakpsatweb.cz)


Sledoval jsem hlavně tyto faktory:

* lepší čitelnost
* elastická šířka 700 - 900px (u IE bohužel zajištěna jen pomocí expressions)
* meší datová velikost (7,7kB grafiky na jedné stránce)
* lepší orientace ve scriptech (očíslování řádků)

Mohl jsem něco přehlédnout, mohla to být i věc velkého významu. Proto bych chtěl, abyste se ve svých reakcích zaměřili na chyby a na věci, které vám ztěžují použití stránek. Já je pak budu moci promptně opravit.

Díky
mat
Profil
já jako chybu chápu především špatně čitelné položky v menu - skoro stejný (pro mě, pro někoho to bude třeba jinak) odstín barvy písma a pozadí není dobré řešení...
Gorr GrimWolf
Profil
Hoj. Dobrá práce. Vypadá to hezky, pouze položky v menu se opravdu špatně čtou... To je asi vše ;)
Hanz
Profil
Taky se mi ty položky v menu špatně čtou jinak moc hezké, ale líbil se mi více předchozí vzhled.
kohout
Profil *
Jasně, předhozí vzhled byl lepší.. ten vzhled byl dobrej, mělo to hlavičku (viditelnou) atd.. taky nevim jestli je to jen optický klam, ale zdá se mi, jako by ten pravej sloupec byl šikmej:D
Ondrs
Profil
Vypada to pekne, vic "flashovsky" nez predtim, ale u polozek v menu bys mel zvetsit kontrast
Šlaha
Profil
Mně se to líbí velmi. Dokonce obojí. Ale menu se čte blbě, zkus tam dát něco jako bílou u flashe a něco jako černou u fireworksu.
DoubleThink
Profil *
pouze položky v menu se opravdu špatně čtou

Pravda

Jasně, předhozí vzhled byl lepší.. ten vzhled byl dobrej, mělo to hlavičku (viditelnou)

Hlavička byla shledána nepotřebnou.
Šlaha
Profil
A ještě je dost blbej ten hover efekt dole v menu na flashi, u fireworksu je taky, ale tam to vypadá líp
mareek
Profil *
Nevim jestli to dělá jen mě,ale ve FF je to celý rozhozený.
DoubleThink
Profil *
Typoval bych starý stylopis v cachi prohlížeče.
Tomik
Profil
Pěkné, pěkné... jen mi tam chybí vyhledávací políčko...
Stroomik
Profil *
Tomik: vo to de. Nahoru vpravo si muzes kliknout na takove mini ikonky a jedna z nich zobrazi vyhledavani.
WertriK
Profil *
Stranky to jsou opravdu pekny. Ale nechapu vyuziti zmensovani a zvetsovani pisma vedle odkazu na hledani, podle me to stejne moc lidi neviuzije. Ale proti gustu ...

A jinak jsem si stahl offline verzi webu pro kamose. Heslo mi doslo behem chvilky ale co bylo za problem ze na adobe 7 to nefunguje. Proste to kamosovi hodi hlasku ze dokument je chybny (bo tak neco) a nic to neudela na adobe 6 to beha v poho..

Proto bych misto zaheslovani (neni dobre kdyz musis pri kazdem otvirani hledat kod) pdfka zahesloval zipko - podle me to jde......

Jinak opravdu pekny stranky...
Timy
Profil
DoubleThink
Pokud budete mít jakýkoliv problém, dotaz nebo nápad, sdělte mi ho pomocí formuláře vlevo -- už tam žádný formulář není...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0