Autor Zpráva
breeta
Profil *
Prosím o názor na fittrend.cz ...
Taps
breeta
1) v kodu se mi nelíbí spousta     
2) v sekci služby a ceník bych položky pod celkovou cenou zobrazil pomocí odrážek
3) po grafické stránce se mi web velmi líbí
Ofi
1) jednoduchá grafika, není špatná, patička (zelený pruh) by chtěla doladit.. nějak navázat na ten levý žlutý obrázek..
2) obsah je celkem dobře a logicky uspořádán..

3)kód-
- stránka je vydávaná jako XHTML ale je to HTML, takže deklarovat mime-type jako xhtml nebo předělat na HTML (doporučuji)

-         - existuje neco jako padding že?

- <h1> by měl být jen jednou, to je spíš "pověra", ale řídil bych se tím..(z hlediska sémantického to dává smysl)

- <span class="red18"> - znám lepší způsob jak zvýraznit důležitější části textu, co třeba nastylovat <strong>, <em> ?

- <div class="konec"></div> - no tě buch
Jimmy Hayek
breeta
1) Při vstupu na stránku jsem nevěděl, kam očima dřív skočit. Mnoho zvýrazněných prvků, které ve finále splynou, a na první pohle mi tak není jasný cíl stránky.
2) Nesouhlasím s kolegou Ofim, že by nadpis <h1> měl být pouze jednou. V tomto případě jsou tyto nadpisy ale zvoleny dost nevhodně: Správná výživa a dostatek pohybu ... a Vítám Vás na stránkách FITTREND, které jsou zaměřeny <br />
na poradenství o výživě a tělesné aktivitě.

Zkrátka by to chtělo popřemýšlet a zoptimalizovat texty na pár klíčových slov a podle toho volit i nadpisy. Něco jako Vítám Vás na stránkách... by nemělo v nadpisu <h1> co dělat. :-)
breeta
Profil *
Jimmy Hayek

Správná výživa a dostatek pohybu ... ... CESTA KE ZDRAVÍ!
Vítám Vás na stránkách FITTREND, které jsou zaměřeny na poradenství o výživě a tělesné aktivitě.

vyživa, pohyb, zdraví, poradenstvi, tělesná aktivita - tohlejsou klíčové slova proč teda nemám dávat tyhle slova do H1?
drvaca
Doporučil bych iconu favicon.ico , ať nemusí zbytečně prohlížeče hledat ve zdrojáku (některé prohlížeče pak tu faviconu ani nezobrazí)
Description je do vyhledávačů , tudíž mi příjde divný mít v Googlu v popisku "Vítejte" :D
Ofi
Jimmy Hayek

Zkrátka by to chtělo popřemýšlet a zoptimalizovat texty na pár klíčových slov a podle toho volit i nadpisy.

zoptimalizovat možná, ale lidsky, rozhodně ne pro vyhledavače. Takových stránek jsem viděl hodně, které se soustředili na množství a aplikaci klíčových slov, a ty byly možná na tom lépe v e vyhledávačích ale obsah stránek byl uživatelsky přímo nepřátelský...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: