Autor Zpráva
Zechy
Profil
Tak jsem si zase vytvořil další web. Rád bych slyšel vás názor co se týče ohledně vzhledu.
>Odkaz<
Shadowek
Profil
Takže :
+ pěkně rozvedená hlavička

- grafická úprava ... takovou grafiku jsem schopen nakreslit totiž i JÁ :) ... a to už je co říct ... (neber si to zle)

nejspíš to je ale neuplný web tak se ti můžou myslím odpustit zatím PHP errorové hlášky , neúplné články , ...
Zechy
Profil
Shadowek: No tak zatim chci kritiku designu, než to hodim do vyhledávačů atd. :)
Shadowek
Profil
ok takže design se mi moc nelíbí ... at to máš zkráceně ... (jo a pořádně sem ten tvuj příspěvek nedočetl tak jsem hodnotil i to ostatní)
Zechy
Profil
Shadowek: Jo to si tím myslel :), já jsem jaksi [#2] nepochopil :)
Ofi
Profil
grafika je skutečný podprůměr...
hoď na pozadí celého laye nějakou texturu, neboj se do hlavičky přidat nějaký obrázek , zvol jiné písmo pro menu, a jiný hover pro odkazy v menu, hlavičku udělej klikací (vracecí na index) , nadpisy v menu (např.Rozcestník) přidej jim nějaký padding z leva - také zvol jiné písmo pro ně můžeš i jinou barvu ale zas nezkaž kontrast....na jednu stranu chválím podporu rozlišení 800x600 na stranu druhou je to zrovna u téhle cílové skupiny bezpředmětné - dneska lidi co mají 800x600 mají max WINy 2000 a tam si dávat Officy 07 dávat dozajisté nebudou (a tipuji, že by to ani neuměli)... na pozadí textu nenechávej bílou. Zvolil sis světlé (žlutooranžové) téma, tak to pod textem může být lehce - !LEHCE oranžové - např. #ffd07e.. atd atd...
Zechy
Profil
Ofi: Já dělám normálně weby s šířkou 800-900 :). Ale díky za kritiku, jaksi jsme to rychlejc splácal, ale pokusim se ještě přidat.
Str4wberry
Profil
1. Nejčastější chyby na webu: 4, 5, 6, 11, 12b, 16
2. Nadpisy v menu postrádají padding a vlevo vylézají ze sloupku.
3. Existují i jiné značky pro nadpisy než <h1>.
Zechy
Profil
Str4wberry: už zase to přelézá? já to vyřešil co se týče chromu, ale asi jsme si nevšim že se to děje i jende. H1, ano existuje, ale ten pár co jsem napsal je pro H1. v článcích se objěví i H2 a 3.

K titlu, na tem jsem jaksi zapoměl :)
Str4wberry
Profil


Ve všech prohlížečích to vypadá stejně, takže je to asi schválně, beru zpět.
Zechy
Profil
Jo, todle, no sám proč to přesahuje :). Asi to zkusim padingem.
Nox
Profil
Design téměř neexistuje, plus poměrně agresivní barva
Inspirace např. www.bestwebgallery.com
Podobného zaměření je web kam chodím: www.extrawindows.cz

V Chromu to stále vylézá
Zechy
Profil
jo vidim ten screen, mě to původně vylézalo do prava. Agresivní barva? No zatím jsi jedinej :).
Zechy
Profil
Tak přesahování vyřešeno - zkrátil jsem pozadí h1 o 2px.
Bubák
Profil
Agresivní barva? No zatím jsi jedinej :).
Už jsme dva. Až budeš dělat web pro výrobce, nebo prodejce oranžových reflexních vest, nebo pomerančových džusů, tak se budou hodit.
Nikdo nezmínil texty, často chybí diakritika, dokonce i v logu:
Rady a tipy pro vás Office 2007
Zechy
Profil
Aha, no občas v těch textech nevim co to je, na serveru už to reeaguje bez háčků či čárek. Tady na tom se učim php, a to co je v adrese vytažené z txt filů :).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0