Autor Zpráva
DAV1D
Profil
Uz vyse roka prevadzkujem web na adrese http://callofduty6.net/ zamerany na hry Call of Duty. Posledny velky redizajn prebehol uz pred pol rokom. Co na tuto stranku hovorite?
grimword
Profil
to už je šestka? vždyť tady mám někde ještě nainstalovanou dvojku
Radek9
Profil
grimword:
Jo :D Vždyť už vyšla pětka a teď nedávno šestka :D
DAV1D:
Obyčejný tuctový design.
DAV1D
Profil
tuctova nic k tomu viac nemas?

inak kazda hra ma svoj header :)
zatinka
Profil
V globále se mi vzhled webu celkem líbí, ale nějaké připomínky mám.

- celé je to až příliš černé, tmavé, vše splývá v jeden celek a moje oči neví, kam dřív skočit.
- text se mi hůře čte, zřejmě to bude malým bílým písmem na černém podkladu a nízkým řádkováním
- menu je velmi dlouhé a tím se stává nepřehledné. Otázka ovšem je, zda je možné ho vůbec zkrátit
Bubák
Profil
Skvělý layout, tabulka v tabulce tabulky tabulky, tak to je doopravdy mazec, 4×zanořit tabulku se dnes jen tak nevidí.
DAV1D
Profil
za to mozem z casti ja, ale hlavne CMS joomla 1.0, ktora robi s tabulkami, to ja to uz tam neovplyvnim. Oci nevedia kam skocit? Za to takzvane moderne weby http://www.ign.com/ a spol, tak tam vies presne kde co najdes. Jeden obrovsky cirkus a ani diva svina nevi co kde je.

jo a tento dizajn pochadza z mojich zacatkov, je to len nastavana kasa a tabulku kompletne odstranit z dizajnu je otazka par minut, ale s joomlou uz nic nespravim.
zatinka
Profil
DAV1D
Oci nevedia kam skocit? Za to takzvane moderne weby http://www.ign.com/ a spol, tak tam vies presne kde co najdes. Jeden obrovsky cirkus a ani diva svina nevi co kde je.

Tady ale hodnotíme tvůj web a ničí jiný. Prostě tam nevidím nějaký rozlišující prvek, vše je slito do černošedé barvy. Můj názor, záleží na tobě, jak s ním naložíš.
DAV1D
Profil
Tady ale hodnotíme tvůj web a ničí jiný. Prostě tam nevidím nějaký rozlišující prvek, vše je slito do černošedé barvy. Můj názor, záleží na tobě, jak s ním naložíš.
jasne samozrejme, ja len tak web neni moderny, ma tabulky, ale osobne sa v nom orientujem urcite lepsie jak v radoby modernych profesionalnych weboch. Samozrejme dakujem za kritiku.
Radek9
Profil
DAV1D:
tuctova nic k tomu viac nemas?
Mám k tomu minimálně 5 vět, tak jsem je zkrátil na jednu. Pokud to ale chceš napsat, tak budiž.
Na první pohled mě stránka vůbec nezaujme.
Tenhle design by mi v gimpu trval 5 minut :)
Všechno je hrozně tmavé a poměrně špatně se to čte.
Hlavička je jen obrázek se zakulacenými rohy zatemněný zleva. Když na takovéhle stránce se asi nic moc jiného nehodí.
Rozhodně bych barvu panelů s články odlišil od menu.
Proč je tam pravý panel, když je úplně prázdný? Nemělo tedy to co je pod články být v tom pravém panelu?
Jak psal Bubák... tabulka, tabulka... jé a hele... další tabulka :) Tabulkové layouty jsou zastaralé a nepoužívají se.
Chtělo by to prostě hodně předělat.
ale osobne sa v nom orientujem urcite lepsie jak v radoby modernych profesionalnych weboch
Ty určitě, ty jsi ho tvoři, ale co my? :) Mě se osobně lépe orientuje na tom tzv. moderním webu.
DAV1D
Profil
tabulky, tabulky, tabulky, tabulky su fuc, jedine ostali tie, ktore sposobuje joomla
king26
Profil
[#3]doteď sem měl za to, že 6 díl eště nevyšel ;-) A on taky nevyšel :P Doufám že už to bude poslední počin této série, protože ho čím dál tím víc ničej. Kouzlo prvního, druhýho dílu je pryč...

A k designu, na mě to je moc tmavé :'(
DAV1D
Profil
tak tomam per teba zlu spravu, pretoze Treyarch uz pracuje na Call of Duty 7 a vraj by sa malo odohravat vo Vietname.

Trosku som poladil farby textu, riadkovanie a menu, ktore som prepisal priamo v suboroch joomly, ale viac uz s tabulkami nespravim. Zdrojovy subor clankov ma totiz 1500 riadkov a je to pekny s prepacenim bordel, takze tam uz clovek tomu nepomoze. Jedine prejst na joomla 1.5, ktora uz s tabulkami nenaraba, ale to si vyzaduje rozlucku s nepodporovanymi komponentami (problem), upravu dizajnu (malinky problem) a doladenie zobrazovania clanokov (problem).

Ale ako velky problem to nevidim. Funguje to, je to validne, tak niet uz o com snad + uz tie tabulky nie su moja vina. :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0