Autor Zpráva
Flay
Profil *
Prosím o nějakou kritiku k http://i29.tinypic.com/2rbywzq.png (na "logo" nekoukejte)
Dranel
1. Co když chci ověřit doménu .biz?
2. Menu je dost slabé.
3. Ten box se třemi typy hostingů stále přitahuje mou pozornost, přitom obsah ani nečtu... nevím, proč se tam koukám, ale nedovoluje mi to přečíst si něco jiného. Asi je moc výrazný oproti zbytku.
Flay
Profil *
1. kompletní nabídka domén bude po záložkou "domény". Na úvodní stránce jen ty nejhlavnější.
2. Nj, s menu jsem se pral hrozně dlouho a vůbec se mi nedařilo zkompletovat ho se zbytkem stránky. Ještě ho zkusim předělat.
3. Záměrně je tak výraznej. Je to nejdůležitější prvek.

Díky za komentář :)
Jozin
Profil *
Souhlasím s Dranelem. A ještě jsem si tak všiml - chtěl jsem si přečíst patičku a na konci čtu všechna káva vyhrazena. To asi nebyl úmysl nebo ano?
Banaaanek
Jozin "ano" je to úmysl však jde jen o design ne? Když se koukneš spousta lidí to má takto napsané na svých webových stránkách...
Flay
Profil *
Banaanek Vážně? :( A já myslel, že to bude originální. Kdo to tam třeba ještě má?
Banaaanek
Počkej já někoho najdu, ale nemyslel jsem že to tam má pořád ale jen v nenakodovanych designech...
Banaaanek
Jo snad někoho ještě najdu, ale myslel jsem to, že to tam mají, ale jen na nenakodovanych designech jinak pak to většinou přepisuji...
lotty
Profil *
Souhlasím s Dranelem. A ještě jsem si tak všiml - chtěl jsem si přečíst patičku a na konci čtu všechna káva vyhrazena. To asi nebyl úmysl nebo ano?

A pak Vám někdo ukradne design a skripty a budete se divit, hoši. Pak se budete dohadovat o ukradenou kávu? Zůstaňte raději, prosím, u zažitého copyright - práva. Díky. Ušetříte tím spoustu času právníkům.
Nox
lotty
E-e, je to úplně jedno, může si tam napsat co chce, protože copyright je v ČR udělen na dílo automaticky, ne až po tom co si autor řekne, že si to tam napíše nebo poté, co se někde zaregistruje
DoubleThink
Profil *
Aaa, nezbytný podsvícený lesklý černý ufo rack :) Opravdu si ještě nějaký zákazník myslí, že to tak v serverovně skutečně vypadá?
grimword
mě se to strašně moc líbí, výborné, bez chyby ;)

Opravdu si ještě nějaký zákazník myslí, že to tak v serverovně skutečně vypadá?
já jo, alespoň v to doufám =)
ninja
Nox: přesněji řečeno copyright v českém právním systému neexistuje, ale jinak máte pravdu, dílo je chráněno automaticky bez nutnosti cokoliv psát/dělat.
Flay
Profil *
Díky všem za komentáře
Ofi
Flay
s těmahle cenama/nabídkama díru do světa neuděláš, resp. nevím jestli vůbec něco uděláš.
Flay
Profil *
Ofi
...ten text je samozřejmě pouze výplňový. Je to design na zakázku, netušim jaký mají/budou mít ceny.
Ofi
Flay
aha tak to jo :D i když zas jestli je to na zakázku tak by sis s tím měl pohrát trošku víc... myslím s tím designem...
Flay
Profil *
klient je spokojený :)
Ofi
to je hlavní ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: