Autor Zpráva
Pavel Jílek
Profil *
www.KapelaRoku.cz
Poprosím o kritiku a vlastní názor co si o tom myslíte. Děkuji
Ofi
1) proč šedá? všude šedá nebo černá až na pár modrých vyjímek, je to ponuré a ten textový blok v obsahu mi přijde jak oznámení úmrtí..
2) bílá záře za názvem v hlavičce a za bubny vypadá příliš lacině
3) Další kategorie, KapelaRoku.cz - dej to jyným písmem tohle se mi tam moc nelíbí
4) mám rozlišení 1024x768 a musím rolovat i do strany :(
5) Sitemap - ? my snad nejsme v čechách?
6) kód je teda docela ošklivej....

celkově: chtělo by to ještě zapracovat ;-)
Mistr
Pavel Jílek:
(1) Ve stránce Nominované kapely máš soupis kapel. Dole je výzva k přidání další kapely. Přidal jsem (Pláče kočka). Ta kapela skutečně existuje. Do formuláře jsem ji tedy zadal, klepl na tlačítko Přidat!, avšak v seznamu není. Proč?
(2) Chtěl jsem hlasovat, avšak byl jsem odeslán na Harmonogram. Vypadá poměrně dost složitě a nechce se mi ho moc číst. Jak ale chceš zajistit, že se návštěvníci v pravý čas vrátí. Většina na to zapomene. A nebude si psát třeba poznámku do kalendáře nebo upomínku do mobilu. Proč jim nenabídnout možnost upozornění na začátek hlasování formou SMSky, e-mailu, zavolání, RSS apod.?
(3) Přimlouval bych se za umístění klikacího loga opravdu do levého horního rohu, kde jsou na to návštěvníci zvyklí. Na předloženém webu je sice nahoře, ale uprostřed, přičemž vlevo nahoře je nějaká grafika, která by klikací logo mohla připomínat.
(4) U registrací po vyplnění není na první pohled jasné, co je tlačítko a co políčko pro vpis textu. Vše vypadá naprosto stejně.
(5) Proč má stránka registrující nového uživatele titulek (tag TITLE v části HEAD) v podobě uziv?
(6) Musí být text v Aktualitách na titulní stránce zarovnán do bloku? Uprostřed něho pak vzniká nepěkná řeka širokých mezer.
(7) Z jakého důvodu má stránka k zaslání zapomenutého hesla nadpis Zapomenuté Heslo. Navíc její titulek (opět tag TITLE v části HEAD) je také uziv.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: