Autor Zpráva
16patrick
Profil
prosím o analyzovanie webu ohľadom zdrojového kódu a chyb na webe a vlastne kompletná analýza ako je na tom....

bozisluzobnici.tym.sk
Ofi
Profil
1) nechápu proč jsi to styloval takto:
...<div id="menu"> <ul> <li>... co třeba toto? : <menu><li>... a místo abys styloval #menu by jsi styloval menu ..
2) to samý header -
<div id="header">
            <h1><a href="http://bozisluzobnici.tym.sk/">Boží služobníci</a></h1>
            <h2>Kto verí vo mňa, bude žiť, aj keď umrie. A nik, kto žije a verí vo mňa, neumrie naveky.</h2>
        </div>

proč jsi nestyloval rovnou h1 a h2? podle toho co vidím v kódu by to bylo o něco lepší..

3)no a podobných věcí je v kódu více...
4) v IE7 se mi oproti firefoxu hodí tlačítko hledat o řádek níže než je input k tomu
5) jinak dizajn není špatný ;-) akorát mi chybí trochu lepší hover efekty u hlavního menu
6) Dnes je 20.8.2009, meniny má Anabela - vůbec se mi to tam kde to je nehodí... buĎ to nějak zadělej do dizajnu a nebo bych to být tebou vyhodil ;-)
16patrick
Profil
ale nieje to chyba nie? nechcem to uz prerábať cele aj v css aj na celom webe

ale tie meniny dal som to preč :-)

ale inač take vetsie chyby si nenasiel ze? a este by sm ze ci je to dobre optimalizovane pre seo
Ofi
Profil
16patrick
ale nieje to chyba nie?
není to chyba, ale není to pak hezké, ale to je otázka něčeho jiného...

ale tie meniny dal som to preč :-)

jj je to tak lepší ;-)

ale inač take vetsie chyby si nenasiel ze?
nenašel

je to dobre optimalizovane pre seo
to nevím to jsem nesledoval. Já dělám weby pro uživatele, seo moc neřeším (jen takové ty klasiky)...
_es
Profil
Páči sa Vám tento web?
...
Vôbec sa my nepáči.
16patrick
Profil
tak niekomu sa to nemusi pačiť :-)
_es
Profil
16patrick
Nie je mi ako my.
denCo
Profil
ja by osm spravil na menu aj hover pozadia... potom by som dal nejaky iny header lebo tento je nevyrazny
16patrick
Profil
Nie je mi ako my.

jaj dakujem za upozornenie

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0