Autor Zpráva
Zechy
Profil
Tak jsem udělal jaksi svůj první grafický návrh. Co myslíte je to lepší než předchozí nebo ne? :)

http://czech-web.ic.cz/images/czechweb-navrh.png
svadla
Profil
pro ty co neznaji tvoji tvorbu - predchozi

A ne, neni lepsi.
Zechy
Profil
Je to jen návrh, tak bych se rád zeptal jestli mám nechat ten co je nebo dát tendle :).
svadla
Profil
Zechy
ponechat, popr. vytvorit novy navrh
Zechy
Profil
svadla
Původně jsem to dělal v modré barvě, ale nějak mi nešlo nabarvit souvisle to menu. Tak jsem zkusil černotu :).
Ofi
Profil
Zechy
czech-web v překladu český web, já tě teda nechápu tak je to český web a nebo anglický... trochu národní hrdosti a našeho jazyka. Nebo ta patička Designed by... OMG - snad vytvořeno Zechym ne? ne že bych byl zarytej čech, ale CZECH-WEB fakt bije do očí...

k tomu návrhu... určitě se neboj použít barvy. Neboj se použít ani obrázky. ono to co nám tady ukazuješ ttiž ani není dizajn - prostě 3 obdélníky s textem no...
Zechy
Profil
No jo no, tak já nevim co se týče názvu webu mě to zní líp v anglině :-\
Ofi
Profil
nojono spousta názvů je dobrá v anglině, to neříkám že ne, i já svůj pseudonym mam poangličtěný, ale zrovna czech-web...
Miloš
Profil
Jasně, anglicky ti to zní líp, protože si připadáš světovější, je to trendy a sexy, že :-D
Kdybys to dělal před nějakými 30 lety a byl v té době net, že bys to pojmenoval чешский веб?
Zkrátka je to trapné.

Nový návrh se mi nelíbí – šedivá nuda s nedostatečným kontrastem, text nalepený na kraj bez špetky pudinku.
Zaplať si grafika, nebo sáhni po šabloně.
Zechy
Profil
Miloš
V reálu by nějákej pudink byl, ale todle bylo vytvořený přes photoshop a nějak odměřovat mě to už nebavilo :).
Jimmy Hayek
Profil
Zechy
Zkus se vžít do cizího člověka, který by na takový web přišel. Myslíš, že někoho osloví šedý web s kupou špatně čitelného bílého textu?
Dále si zkus uvědomit, že web není jen na rychlo uplácaná hlavička, převelice důležitý copyright a nějak plácnutý text. Zkus ten text více rozčlenit, přidat nadpisy, nějaké obrázky... zkrátka něco, co návštěvníka zaujme. Věř mi, že takto nikdo nebude číst ani první odstavec.

No jo no, tak já nevim co se týče názvu webu mě to zní líp v anglině :-\
Pokud děláš web jen pro sebe — prosím. Ale jinak je to trapný. Mně se třeba velice líbí španělština, ale nenapadlo by mě pojmenovat web španělsky (pokud bych teda nedělal španělský web :-))

V reálu by nějákej pudink byl, ale todle bylo vytvořený přes photoshop a nějak odměřovat mě to už nebavilo :).
Víš jak se rozezná grafický amatér od profesionála? Amatér kašle na detaily, kdežto profesionál na nich stráví nejvíce času. Pokud chceš zůstat u amatéřiny — prosím, kašli dále na detaily...
don jebot
Profil
Jedna rada, teda 2 : 1) zmaz obe stranky ... 2)Daj si do googlu css gallery a tie stranky si pozri od A po Z
Zechy
Profil
don jebot: Tak teda k tý první, že to říkáš jenom tak asi ne :).
Jimmy Hayek: To víš já jsem byl jaksi línej to nějak přečlenit :). Tak nadpisy by ale dopad jako zvětšení písmo :).
Jimmy Hayek
Profil
Zechy
To víš já jsem byl jaksi línej to nějak přečlenit :).
Pak tu ale nechtěj názor na stránku, když jsi líný tomu věnovat nějaký čas.

Tak nadpisy by ale dopad jako zvětšení písmo :).
Tak co ti brání je zakomponovat do návrhu? Aha, ta lenost... :-)
Zechy
Profil
Tak mě šlo spíše o ty barvy atd než o ten text :). Původně jsem to dělal v modré, ale po chvilce praní s barvami mi PS klekl a už mě to tolik nabavilo.
Flay
Profil *
Co? jak "spíše o ty barvy"? Já tam nevidim nic jinýho než šedou, šedou a šedou (a velmi, velmi kontrastní text). Je to vážně móc hnusný a já bych ani neměl potřebu se k tomu vyjadřovat, nebýt tvýho komentáře v tomto vlánkě.

To není o tom, že když nebudeš línej a strávíš nad návrhem spoustu času, tak to bude špičkový design... Je taky potřeba se tomu věnovat teoreticky a naučit se alespoň nějaké základy; jenom tak se budeš zlepšovat.
Zechy
Profil
Flay: A myslíš že to nevim? Kdybych v HTML, CSS a PHP psal to samý tak nevim to co dneska znám. Popravdě, jsem si chtěl zkusit jak se vyřádim s černou, šedou atd. Popravdě s takými barvami prd umim :).
Flay
Profil *
Ne. Vypadá to, že to nevíš. "Kdybych v HTML, CSS a PHP psal to samý tak nevim to co dneska znám" Můžeš to napsat ještě jednou nějak normálně?

"Popravdě, jsem si chtěl zkusit jak se vyřádim s černou, šedou atd. Popravdě s takými barvami prd umim :)."
Takže s jinýma barvama něco umíš?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0