Autor Zpráva
Zbynas
Profil
Ahoj všichni,

prosím o kritiku e-shopu http://www.gameshelter.cz. Design, kód, ale i např. ceny, propracovanost systému, přehlednost atd.

Děkuji!

Zbynas
Railbot
Profil
Amatérský design, tabulkový layout, pravopisné chyby a neaktuální data vydání u her. K tomu třeba ještě porušování zákona ohledně záruky u zboží. No nic moc.
Zbynas
Profil
Tam je to psané, že počítače nejsou nové, nevztahuje se tedy na ně záruka dle zákona.
Kalby
Profil
promin ale s timhle asi nic neprodas, jestli chces mit aspon naky vydelky nech si udelat aspon design a postav to na nejakem opensource reseni (oscommerce, prestashop, zencart)
tomas657
Profil
hrôza, hrôza, hrôza...
ninja
Profil
Zbynas: Tam je to psané, že počítače nejsou nové, nevztahuje se tedy na ně záruka dle zákona.

Doporučuji váš podnikatelský záměr pozastavit, jinak se dostanete do velkých problémů.

Když věnujete pár minut svého času pro skutečného nahlédnutí do zákona, zjistíte, že záruka se vztahuje i na bazarové zboží (§ 619 občanského zákoníku), a to v minimální délce 12 měsíců (§ 626 odst. 3 OZ).

Dále pak v kontaktních údajích máte informace o firmě, ale vy žádná firma nejste, jste živnostník.

Že na stránkách nejsou údaje, které jste povinnen uvádět, mne ani nepřekvapuje...
technik
Profil
Abyste mohli přidávat věci do košíku, musíte se přihlásit!
Tuto větu bych přepsal....
Mike8748
Profil
Zbynas
mno, zaruka spatne, zadny obchodni/dodaci podminky, nikde nevidim cenu postovneho.
nesmyslny popisky u pocitacu

jeden telefonat na zivnostnak a pokuty uz litaj

kdyz kouknu na zdroj stranky,nevim nevim, ale ty meta hlavicky asi nebudou to pravy k eshopu s hrama/pocitacema
vynalezce
Profil
Login není ošetřen proti XSS.
Obchod není ošetřen proti CSRF.
Je povoleno zobrazení obsahu adresářů.(Index of /gallery...)
denCo
Profil
strasne, prisiel som tam a vobec som nevidel o com to je, celkovo si tiez myslim ze je to e-shop na velmi nizkej urovni
Zbynas
Profil
Dekuji vsem za kritiku. Na designu uz se pracuje. Co se tyce zaruky pocitacu, stahnu toto zbozi z prodeje. Co se tyce ceny postovneho, ta je zavisla na typu platby a zobrazi se az behem vytvareni objednavky [heste pred jejim odeslanim].

Jeste jednou dekuji, zapracuji na tom.
Vrabecek
Profil
peknej design celkem, trochu mi pripomina ubuntu
Mike8748_
Profil *
Zbynas
takze napred se musim zaregistrovat, neco dat do kosiku a zacit "delat objednavku" a teprve potom se dozvim kolik me bude stat posta a tak podobne? jakozto uzivatel eshopu ti muzu rict ze na to se ti skoro kazdej vy....

jinak, co obchodni podminky? reklamace? tyto informace jste povinen mit zverejnene (viditelne)

proc je u registrace nadpis "Grand theft Auto" ?

neuskodili by takovy zakladni veci eshopu jako potvrzeni registrace na email, poslat na email potvrzeni o prijeti objednavky,...

pri platbe predem je treba vystavit proforma fakturu, to ze uvedete cislo uctu, var. symbol a castku je naprosto nedostacujici
dal tam je moznost platba kredity. ty ziskam kde? jak? za kolik?

postovny: kdyz si objednam jednu hru tak postovny 60kc. kdyz si objednam 20 pocitacu (velky bedny) tak to je taky za 60?

to jsou informace ktery "beznej" uzivatel eshopu chce znat v podstate pred tim nez tam neco bude delat nebo se dokonce registrovat
Zbynas
Profil
Mikde8748_: Děkuji za připomínky. Napravím. Co se týče poštovnýho za jednu hru a 20 počítačů... to je schválně. Čím větší objednávka, tím větší zisk a tím mohu dopravu dotovat.

Odesílání e-mailů právě dočasně nefunguje, ale je s tím počítáno.

Ceny za dopravu zveřejním, nedošlo mi to.

Všechno bude najednou až s novým designem, tohle uznávám je opravdu hrůza. (cca za 2 dny)

Děkuji za kritiku.
Zbynas
Profil
Tak jsem pozměnil design (já vím, že je stále tabulkový, ale já to mám rád). Nové: částečná ochrana proti XSS, obchodní podmínky, ceny za dopravu atd.

Je to trochu lepší?
Vrabecek
Profil
ten ubuntu design byl možna lepši. Btw odkud jsi zkopiroval hlavičku ? :D

<meta name="keywords" content="škola pro ZP, gymnázium, obchodní akademie" lang="cs">
<meta name="description" content="Blbej borec">

:D
Zbynas
Profil
Vrabecek: přiznám se, že jsem to dělal z jednoho rozdělanýho projektu pro jednu školu :) Ale asi si design nechám udělat. Jsem na to docela amatér :(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0