Autor Zpráva
Millos
Profil
dakujem za nazory.

http://img25.imageshack.us/img25/5376/mbweb.png
Millos
Profil
?? nikto?
shaggy
Profil
?? nikto?
Toto nie je chat! Myslím, že máš už dosť rokov, aby si to pochopil a nevynucoval si odpoveď. A tiež si myslím, že máš dosť rokov na to, aby si dokázal správne napísať opytovaciu vetu. Neviem o tom, že by sa v slovenčine zaviedli dva otázniky na začiatok.

A teraz k samotnému webu:
- ty si vykáš? Rovnako ako v prípade MB reklamy, aj tu pôjde o "one-man show", prečo o sebe píšeš v množnom čísle?
- ako osobná stránka by to ako-tak ušlo, ale ako web pre firmu čo ponúka webdizajn je to dosť zlé.
- zvolený font je veľmi zlý a celkovo to pôsobí amatérskym dojmom
Millos
Profil
tu nepojde o one man show fakt nie ved uvidis potom
takze zacnem znova asi


a nazaciatku si mi teda nalozil... heh
shaggy
Profil
shaggy
OK, tak ak to bude robiť viac ľudí, pokojne používaj to "my". Len som zvyknutý, že ľudia sa hrajú na veľké štúdiá a pritom je to web jedného človeka.
Ale to ostatné platí - pripomína mi to weby, ktoré urobí teenager potom, ako si prečítal jeden-dva návody (turoriály). Od firmy, čo ponúka tvorbu webov by som čakal niečo kreatívnejšie/osobitejšie.
Millos
Profil
shaggy
v pohode dik za nazor
Louka
Profil
Mě se to celkem po stránce designu líbí. Ale jako firemní web už ne tolik. Trochu mi přijde, že plýtváš místem na obrazovce (já občas taky). Kontakt bych dal nahoru. A trochu vyšperkoval úvodní stránku, připadá mi lehce ponurá (nebo tak nějak bych to vyjádřil). Ale určitě bych v tomhle pokračoval, amatérsky to na mě nepůsobí ;-).

Jen mě ještě napadá - v logu máš "nejefetivnější řešení" ... to bych nahradil za něco ne tak křičícího. Nevím, myslím si, že je to moc agresivní fráze a je sposta jiných, lepších. Navíc to nemáš jak prokázat (nebo snad jo?), tak se mi to nepozdává... Ale je to jen na tobě ;-)...
Jimmy Hayek
Profil
Millos
Ta červená barva vypadá jako krev a web u mě vzbuzuje nedůvěru. A také se mi nelíbí použitý font.
Millos
Profil
Louka
dopisem pravdepodobne najefektivnejsie riesenie... hehe

Dakujem za naozaj konstruktivny nazor, najma to s kontaktami hore urcite pouzijem

Jimmy Hayek
Zaujimavy postreh s tou cervenou, diki
Millos
Profil
A este otazka ktory font sa nepaci? ten ako je menu alebo to najefektivnejsie alebo logo?
Millos
Profil
a co takto?

http://img352.imageshack.us/img352/9747/mbwebbok.png
Ofi
Profil
1) celé jak je to ze strany na stranu - dělá se mi z toho špatně ;)
2) přijde mi to nedokončené
3) nehodí se pro stránky webstudia...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0