Autor Zpráva
mato4ever
Profil
Napíšte prosím čo sa Vám páči a hlavne nepáči na mojom webe 4ever.sk!
Thanx 2 all!
Spikee
Profil
Reklama sa tam nehodí
Falco
Profil
Tak rovnou k věci:
-nevýrazné menu
-popis tlačitka v menu - vypadá amatérsky
-design celkově mevýrazný
-nepodtrhávej nadpisy
...
flz
Profil
uuplne v poho :P
Meldo
Profil
Pozri si to v Opere. Je to trocha rozhádzané.
Chcelo by to trocha farieb.
Gekon
Profil
Jo, vyzerá to celkom profesionálně, ale ze začátku mi chvilku trvalo pochopit, vo čem ty stránky sou:)
Maťo
Profil *
Pre:Meldo
Ja o tom viem, ale ani za boha netuším ako sa dá centrovať div v opere. Ja to mám robené že hore a dole tabuľky, to opera zvládne ale cez stred sú div-y a tá opera jednoducho ignoruje tagy <center>, css vlastnost text-align:center tiež, rovnako aj zastaralé align="center" a ja už netuším čo s tým. Ak máš nápad podaď rád to opravím....
Flz:
Niekedy keď bdueš online mi napíš cez ICQ, chcem sa s tebou trošku porozprávať..... Díki!
Ostatným:
Máte pravdu, ani mne sa moje stránky nejako extra moc nepozdávajú a chystám zmenu, len neviem kedy:/
habendorf
Profil
Pokud vím, Opera nemá žádné problémy s centrováním. Nemám čas se v tom teď hrabat, ale chyba bude asi někde v kódu, nikoliv v Opeře.
Maťo
Profil *
<center><div style="width:100px;background-color:red">text</div></center>// IE OK
<div style="text-align:center;"><div style="width:100px;background-color:red">text</div></div>// IE OK
<div style="width:100px;background-color:red" align="center">text</div>';//takúto blbosť ani IE nepochopí
A ešte ako sa dá centrovať??? Mňa už nič nenapadá. A nejde to ani pri HTML 4.01 ani pri XHTML 1
Tak čo s tým?? :-/
Maťo
Profil *
A ešte ma napadlo:
<div align="center"><div style="width:100px;background-color:red">text</div></div>';//IE OK
Ale opera zase ignorácia.....
habendorf
Profil
Proč pořád vymýšlíš takový šílenosti? Udělej to standardně a bude ti to brát každý prohlížeč.

body {text-align: center;}
div {margin: 0 auto;}

<div>Lorem ipsum dolor sit amet</div>
mato4ever
Profil
Pre habendorf
Nech robím čo chcem moja opera to stále ignoruje. Konkrétne:
<body style="text-align:center;">
<div style="width:100px;background-color:red;">Text</div>
</body>
Acci
Profil
<div style="width:100px;background-color:red;margin: 0 auto;">Text</div>
habendorf
Profil
mato4ever: Já už nevím jak ti to říct. Já jsem ti to tady jasně a stručně napsal a ty zas vymýšlíš ptákoviny. Myslíš že to margin: 0 auto; jsem tam psal pro srandu králíkům?
mato4ever
Profil
a čo to znamená to auto??? To som nikdy v živote nevidel, ale díki! :)
habendorf
Profil
a čo to znamená to auto???
No to ti to právě vycentruje :o)
habendorf
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/css/margin.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0