Autor Zpráva
Enyeus
Profil
Ahoj,
připravuju web o režisérovi Quentinu Tarantinovi - http://quentin-tarantino.uvadi.cz/. Potřeboval bych vědět jak se vám design líbí, popřípadě co na něm změnit.
Dík
Radek9
Profil
1) Nový header. To, co tam máš je hrozné.
2) Tu krev pryč
3) Comic Sans? Pomoc xD
4) Nechápu nadpis "Meta". Dej tam "Login" nebo "Přihlášení".
5) Chtělo by to možná začít znovu...
Smokie
Profil
Myslím, že quentin by si zasloužil něco pořádnějšího :D Tohle nemá žádný styl, je to bez chuti, bez zápachu
Enyeus
Profil
Radek9
Tarantino dělá pěkně krvavé filmy, tudíž si myslím, že ta krev k tomu patří a ten Comic Sans se mi tam doleca líbil, ale raději se teda poohlédnu po jiném.
Mistr
Profil
Enyeus
(1) Absence klikacího loga.
(2) Zauvažoval bych o oddělení pravého menu od textu nějakým svislým rozdělovníkem (svislou čárou?).
(3) Změnil bych hosting, abych při otevření neměl v hlavičce odkaz informující, že na velikosti mužského přirození záleží.
(4) Oceňuji zvýraznění položky v menu, do níž patří právě prohlížená stránka. Přesto, nebylo by to možné udělat poněkud výrazněji?
(5) Proč bych se měl registrovat do jakéhosi Meta?
Enyeus
Profil
Mistr
(1) Dodělám (taková základní chyba - až se stydím)
(2) Rozděluje to právě ta krev, ale asi by to chtělo něco ještě níž
(3) Hosting koupím až to bude celé připravené
(4) Jako ještě ztmavit text nebo podtrhnout?
(5) To ještě změním, nejdřív design
Mistr
Profil
Enyeus
(4) Jako ještě ztmavit text nebo podtrhnout?
Co třeba podbarvit? Jak to může vypadat po podtržení se lze podívat třeba na tento případ. Posuď sám, zda je to vhodné či nikoliv.
Enyeus
Profil
Mistr
Klikací logo doděláno, a menu snad také, jen se bojím, že jsem neodhad barvu
grimword
Profil
ale fuj, že se nestydíš, takovou hnusnou quetinovu fotku jako ve v hlavičce jsem snad ještě ani neviděl :/:/:/

najdi nějakou lepší ;)
Smokie
Profil
Je to prostě podle mě moc "sterilní", ta krev vypadá spíš jak z operačního sálu než jako krev z tarantinovských filmů
zatinka
Profil
1) Hlavička je obrovská, zabírá zbytečně půl monitoru
2) Nadpisy taktéž přehnaně veliké
3) Osobně nemám ráda menu na pravé straně
4) Ačkoliv Tarantino dělá krváky, ta krev se mi tam moc nelíbí. Působí to kýčovitě. Myslím, že úplně by stačilo ladit vše do vínové, tmavě hnědé a černé barvy
5) Pravý sloupec je takový nesladěný. Nemyslím barevně, vlastně ani nevím, co mi na něm vadí, ale nepozdává se mi :-)
6) Přidala bych nějaké jemné pozadí, je tam až příliš mnoho bílé
7) Černý rámeček kolem obsahu bych ladila spíše do barvy nadpisů v menu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0