Autor Zpráva
juhano
Profil
Ahojte,
nechcem hodnotit to ako to vypada / nevypada kamarat ma predstavu ktoru si presadzuje a niektore veci si neda vyhovorit.

www.prepravimevas.sk

zaujimalo by ma ci ak navstivite takuto uvodnu stranku mate tendenciu ju opustit s tym ze dalej uz nic nie je, alebo si myslite ze clovek ak uz navstivi takutu stranku je dost inteligentny aby si klikol na obrazok a dostal sa dalej.

Moj nazor je ze je to evidentne klikacie, kamarat sa snazi presadit aby sa to zvyraznilo, napad so slovom VSTUPTE a sipkou som mu uz nastastie vyhovoril. Boji sa ze ludia sa uz dalej nepozru.

Co si o tom myslite? staci kratucky nazor ak by sa chcelo pripade nazor na dalsie podstranky nech sa mi s nim lahsie pracuje.

vdaka
Plaváček
Profil
juhano

Vstupní stránka je digitální mrtvola minimálně ze dvou důvodů:

1. otravuje uživatele, protože musí kliknout dvakrát - proč?
2. není zaručeno, že v době, kdy internetu kralují fulltextové vyhledávače, se návštěvník dostane právě na úvodní stránku. Pravděpodobnější verze je, že vleze "okénkem do záchodu" (via Marek Prokop) a přistane stejně uprostřed webu. V tom okamžiku ztrácí vstupní stránka na atraktivitě a hlavně postrádá jakýkoliv smysl.

Je to prostě blbost, ale pokud to kamarád chce, nechť činí, co uzná za vhodné.
juhano
Profil
Vdaka, suhlasim.
To je cely problem chce to tak lebo to tak videl aj na inych strankach, mozem sa pokrajat niektore veci proste nechce pochopit a neda si vysvetlit.

Vratme sa k mojej otazke nahat to tak ako je? alebo to urobit tak ako chce aby mu ludia "neodisli".
Nox
Profil
juhano
Pokud to tak mermomocí musí být, tak určitě upravit...klikl jsem na to, ale spíš to bylo tak naslepo,
nic nenaznačuje (kromě kurzoru), že by se mělo kliknout...zvlášť když dnes jsou celkem častá i jednoduchá
jednostránková portfolia/prezentace ...jinak souhlas s Plaváčkem
Ofi
Profil
chce to tak lebo to tak videl aj na inych strankach
jo často se to používá na webzdarma - na tu úvodní stránku si člověk dal povinnou reklamu a zbytek už měl bez reklam. Ve chvíli kdy odpadá ta reklama tak to považuji za zbytečnost - dokonce mě to otravuje...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0