Autor Zpráva
jakubkuba
Profil *
Zdravím, ohodnoťte stránku Fotokuba.cz (především vzhled) Děkuji.
MCKAY
Profil
Nevím co bych řekl, snad jen, pěkně ostylovaná fotogalerie?:-)

Nebylo by na škodu udělat si něco s titlem.
RockFire
Profil
1) Přesněji řečeno např. nastylovat Cotojátka - http://www.dero.name/js/readme.html
2) Chtělo by to nějak rozdělit ty dva panely (nové a nejlépe hodnocené fotografie

Ale jinak fakt paráda :-)
DethLev
Profil
Zdravím taky.

Určitě bych ilust. obrázky v kategoriích nechal barevné, protože takto to ne mně působí zvláštně, je to moc šedé. S rozměry fotografií je to těžké, ale ty náhledy na nové a nejlépe hodnocené se mi nelíbí. Líbilo by se mi víc dát fotky pod sebe ve sloupcích nebo vedle sebe na řádcích. Větší, barevné, živé... Změnil bych i barvy písma. Jinak ten nápad, provedení se mi líbí. Jen mi to připadá designově nedotažené.
Ofi
Profil
hover efekt na tom obrázkovým menu nahoře, udělaný výměnnou modrobílého obrázku za barevný je sice hezký, ale vadí mi že při prvním hoveru obrázek úplně zmizí protože druhý obrázek ještě není načtený..
řeš to preloadem obrázků. Na tohle si můžeš udělat jednoduchou funkci:
function PreLoad (){
          ImArray = new Array();

          for(var i=0; i<PreLoad.arguments.length; i++){
            ImArray[i] = new Image();
            ImArray[i].src = PreLoad.arguments[i];
          }
        }


a pak dáš akorát do body onload="PreLoad('obrazek1.jpg' , 'obrazek2.jog', 'layout/obrazek3.jpg'....) a je to ;-)
Homer
Profil
Mě se to líbí, jenom mi vadí nízký kontrast písma.
jakubkuba
Profil
Děkuji všem za rady :), ty barvy tech sekcí nechám tak jak jsou, ať to je nějak odlišné od fotografií dole, jinak to ostatní řeknu webmasterovi ať to udělá.
Jimmy Hayek
Profil
jakubkuba
Docela pěkné, ale nemám šanci – kvůli nízkému kontrastu – cokoliv přečíst...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0