Autor Zpráva
amon
Profil
Ohodnoťte prosím grafický návrh pre web "Trnavskej Animátorskej Školy". Pôjde o web kurzu pre animátorov Trnavskej arcidiecézy. Kód nie je ešte hotový, preto predkladám len grafiku.

Trnavská Animátorská Škola.
Zool
Profil *
Docela povedené, trochu mě odtahuje od čtení textu to pozadí, možná trochu zjemnit, a navíc těko říct, jak se takové pozadí bude chovat při více textu či méně textu.
amon
Profil
Zool
Pozadie neskôr plynule prechádza do tej bledšej zelenej, ktorá je v ňom použitá.
Imrahil
Profil
mně se dělá blbě z pozadí když roluju stránku dolů, jinak fajn
denCo
Profil
pekne, len ako povedal Zool to pozadie velmi pritahuje oci, tak sa da tazko sustredit na text
stepan
Profil
Jak píšou ostatní, mně to pozadí připomíná takového toho televizního hypnotizéra.
amon
Profil
Imrahil, denCo, stepan
Áno, s tým pozadím ešte niečo urobím, nejako ho zjemním.

Edit: Pozadie som zjemnil o 50%, už by to malo byť lepšie...
amon
Profil
Zmenil som trochu grafiku, spravil som výraznejšiu hlavičku.

Odkaz sa nezmenil: Trnavská Animátorská Škola.
Ofi
Profil
mě se to moc nelíbí... pozadí dobré ale ta hlavička.. ty efekty se tam vyloženě mezi sebou tlučou - obzvláště ta světle žlutá zář písma s vnitřním stínem jeho (toho písma) pozadí. Na okrajích toho... pa-tvaru nejsou ornamenty vůbec čitelné a vypadá to spíše jako špatně nasprejovaný okraj, a měli bychom si zopakovat takové... hm... pořekadlo:"zelená a modrá - pro blázna dobrá"..

menu tam nikde nevidím a patička je přesvětlená...

a určitě si myslím že animátorská škola by měla na stránkách oplývat nějakou jednoduchou !neopakující se(perfektně zakomponovanou) animací - tento dizajn pro ni nemá místo..
amon
Profil
Ofi
Len by som rád uviedol na pravú mieru... Slovo Animátor (aspoň v slovenčine) má 2 úpplne odlišné významy.
1. Animátor ako ten, čo vytvára animácie (flash, atď)
2. Animátor ako ten, ktorý má na starosti (napr. na táboroch atď.) určitú "skupinku" ľudí/mladých.

V prípade tohto webu ide o druhú variantu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0