Autor Zpráva
Rob
Profil
Už jsem tuto moji stránku dal do sekce JavaScript, aby mi otestovali JS odkazy, ale pár dobrých duší mi tam dalo i svůj názor. Za to jim jsem vděčný, ale tady se tomu věnuje asi více lidí, takže to zkouším ještě jednou.

O tom, že chybí doctype už vím. A vím i o pár dalších chybách, které mi ukázal peta. Nějaké chyby tedy už napíšete podruhé a já o nich vím.

Tak do mě...
http://robweb.wz.cz
Timy
Profil
1) nad položkami v menu se nezobrazuje ručička, není tak poznat, jestli to je odkaz nebo jestli třeba stránky ještě nejsou plně funkční (pozn: právě jsem si přečetl to upozornění - stejně tam ale tu ručičku můžeš nějak dostat)
2) chybí logo, aspoň něco sis mohl nakreslit:-)
3) nějak se mi nelíbí to menu, nevím, to menu v noJS verzi mi přijde lepší
WertriK
Profil *
Menu v JS variante mi prijde moc roztahle smerem dolu.
Menu v noJS variante ma sileny kontrast (cervena s modrou).
Zkusil bych zmenit okraj u frejmu na solid a pozadi na tu tmave modrou....
Rob
Profil
Timy
- Ta ručka to je dobrý typ. Udělám to pomocí CSS
- ten vzhled jsem navrhnul právě k tomu, aby to mohlo být bez loga. Jinak bych použil standatní vzhled - normální pozicování nebo tabulka.
- menu v noJS je jenom nouzovka. S tím JS jsem si docela vyhrál. Je možné, že se to někomu nemusí líbit, ale přijde mi to hezké svou netradičností.

WertriK
Menu mám udělané tak, aby to bylo právě po celé. Když tam v první verzi bylo méně odkazů, tak byly taky až dolu. A to menu noJS: jak jsem psal výš: je to jenom nouzovka. A s tím okrajem a pozadím nějak nechápu co myslíš.

Zatím děkuji za dosavadní postřehy.
Gekon
Profil
Jo, docela to ujde. Jenom bych možná přidal poněkud víc obrázků, jinak to nevypadá špatně.
Rob
Profil
Packa je tam. Ještě jednou díky za ten postřeh.

Gekon
Díky, obrázky tam taky postrádám a vymýšlím, jaké bych tam mohl dát.
WertriK
Profil *
Hmm, ve FF tam zadna packa neni...
u toho frejmu bych zkusil nastavil okraj na solid (border : 2px solid #tmave_modra; ), podle toho jak by to vypadalo bych to upravil or dal to back ....
Rob
Profil
WertriK
tak to nevím proč. Je tam nastaveno cursor: pointer; cursor: hand, takže by to mělo jak po IE, tak pod FF
Rob
Profil
WertriK
Zkoušel jsem ten border : 2px solid #tmave_modra;, ale rozhodilo mi to úplně celou stránku, takže se do toho raději nebudu dál hrabat a nechám to takhle "divně".
wizard
Profil
optimalizováno pro..., ale no tak :)
Rob
Profil
wizard
hmmm......
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0