Autor Zpráva
TO.
Profil *
Zdravim všechny,

podle předešlé kritiky jsem odstranil chyby, a proto zasílam web k opětovné kritice. Prosím o kritiku designu a celkového pocitu ze stránek z pozice zakázníka - kritika kodu mě nezajímá :-) ... jak to vypadne z FP, tak to je. Dále bych prosil o radu. Snažil jsem se do stránek začlenit trochu dynamiky, ale bohužel mi to funguje pouze v Exploreru ... Mozzila tento efekt ignoruje. ( konkrétně se mi jedná o efekt při přechodu za stránky na stránky - ono přepisování textu ).

stránky jsou prozatim nehotove a některé odkazy nejsou funkční .. stránky jsou zde :
http://www.sweb.cz/hako.mzdy/indexhako2.htm

Pokud by někoho zajímali udaje ohledně rychlosti načítání stránek atd. tak jsou zde http://www.dobryweb.cz/automatic_web_audit.php4?id=11730&key=3f3874

Děkuji TO.
flying gentleman
Profil
Naprosto nesnáším weby, který mají v hlavičce nějakýho vysmátýho chalap nebo ženskou, který nemají s tím webem ani firmou absolutně nic společnýho. Trochu mi to připomíná vzhled wordpressu. Na frontpage je to dobrý.
Anonymní
Profil *
Zdravím.

Jako zákazník bych se otočil jako na obrtlíku okamžitě poté, co bych uviděl ono žoviální "pracujem". V horším případě tam chybí apostrof, v lepším případě pak písmeno "e".

Stejně jako gentlemana nade mnou i mne odrazují ty "hezké" fotky "hezkých/spokojených/pracovitých" lidí či jejich částí.

Dál bych vytknul nedostatečný kontrast textu a podkladu.

Typografie a zpracování textu je dost špatné (malý text, jednopísmenné předložky na konci řádků...), dále se najdou hrubky, drobnější (i stylistické) chyby a špatná interpunkce.

Nadpisy rozverným fontem odrazují.

Odkazy by se měly lišit nejen barvou, ale lépe i např. podtržením, pakliže vypadají jako běžný text a nejsou provedeny ve formě tlačítka.

Hlavička stránky je zbytečně roztahaná ve vertikální ose. Textová informace i "logo/tvar/cosi" může být začleněna nalevo od veselých lidí a pracovitých rukou.

Radil bych: typografa, korektora, stylistu; přepracovat a ještě jednou v plén sem.

Omlouvám se za strohost, píši tak, jak mi ruce narostly.
Dero
Profil
To jsem byl já.

-- Dero
Radek Hrabůvka
Profil
Tak jsem zas spustil IE a změnil nastavení (povolit přechody stránek), abych zjistil, o co přicházím.
<meta http-equiv="Page-Enter" content="revealTrans(Duration=0.8,Transition=12)">
0,8 sekundy se dá vydržet, jsou horší případy na webu, ale podle mne i tak to působí neprofesionálně. K obrázkovým nadpisům přibyl další text, navíc hovorovou češtinou. Ta se hodí na ostravak.bloguje.cz - ne na stránky firmy, co chce zapůsobit dobrým dojmem. Chyby v intepunkci, mezery za první a před uzavírající uvozovkou, mezera před výpustkem. Vy relaxujte! Proč na mne křičíte?
Můj názor: je to horší než posledně, já se tím živit, tak nematlám stránky, když mi to nejde, a dám to profíkům, myslím si že se o to poperou. Amatérské stránky může mít nadšenec nebo chudá neziskovka, ale u firmy to velmi kazí dojem. Návštěvník stránek si řekne: co to je za firmu, když ani stránky nemají pořádné.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0