Autor Zpráva
Nightmare1
Profil *
Ahoj,

Prosím o kritiku stránek www.AceWeb.cz.
Imrahil
Profil
cože vpravo ta hrana? ctj?
Ofi
Profil
teda ten pravej černej okraj je vyloženě odpudivý
menu by neuškodil nějaký podbarvený/zajímavý hover
ukázky projektů - udělej klikací i obrázky/zmenšeniny projektů
nechápu nefunkční ikonku RSS vedle nadpisu AceWeb.cz
text :dbáme na SEO optimalizaci je kostrbatý a nepříliš dobrý - doporučuji použít: dbáme na optimalizaci pro vyhledávače-tečka.
profesionálních, použitelých a přístupných www stránek: aha a proč teda nemáte v patičce "vašich" stránek prohlášení o přístupnosti?
hned první projekt na který jsem se kouknul - bezva nehty - vypadá hodně podobně vašim stránkám - to nesvědčí o přílišné kreativitě

no myslím že mi to stačilo, dál jsem nečetl ani na kód jsem nekoukal.
Zechy
Profil
Nevim, ale trochu sémantiky by taky kodu neuškodilo ne?
Nightmare1
Profil *
Wau, takovy kapky sem ani necekal, dekuji:)

Ofi: k cemu je dobre mit na webu prohlaseni o pristupnosti? Mam pocit, ze si takove prohlaseni muze napsat kde kdo, tak na co to pak je...Neni dulezitejsi skutecnost?
Pravy cerny okraj je odpudivy? Neni vystiznejsi a pravdivejsi rict spis "ME se nelibi"?

Zechy: proc myslis, ze kod neni vubec semanticky?
Ofi
Profil
Nightmare1
k cemu je dobre mit na webu prohlaseni o pristupnosti?
web který nabízí přístupné weby by měl to prohlášení obsahovat... aby se neznající přístupnosti zákazník mohl podívat a vyzkoušet si to podle prohlášení...

Neni dulezitejsi skutecnost?
je, a ta je že tvé stránky z hlediska přístupnosti mají chyby, viděl jsi ty stránky bez obrázků? nečitelné, nekontrastní písmo, na projekty se z hlavní stránky taky nedostanu protože "lupy" nemají vyplněný alt, stejně tak samotné obrázky projektů nemají vyplněný alt...

Neni vystiznejsi a pravdivejsi rict spis "ME se nelibi"?
tak to je snad jasné, že je to názor můj, nikoliv Baraka Obamy..
WanTo
Profil
Pravej černej okraj je náhodou v pohodě :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0