Autor Zpráva
TB
Profil *
Chtěl bych požádat o hodnocení tohoto webu.
Nejsem jeho vlastníkem, ale mám od majitele svolení o hodnocení zde požádat.

Děkuji
chtěl bych jen požádat, abyste nehodnotili www.chmi.cz, to je starý web, který má být nahrazen tím, co je v tuto chvíli na subdoméně portal.
TB
Profil *
link: http://portal.chmi.cz
Enyeus
Profil
Celkem pěkný, ale :
1, Patička se spatně čte
2, Stejně tak jako menu
3, Položka v menu Výzkum a projekty má takové divné projekty
H13
Profil
No, je to mnohem lepší než stávající stránka, jenom se mi to zdá trochu nejednotný

:: Jednou odkazy ve formě obrázků, pak odkazy normálním písmem (odtržítka taky - každý jiný, ale to asi bude tím, že to není 100% kompletní).
:: Co se týče textu v obrázku (některý odkazy, patička) - u mě na notebooku je hodně kostrbatej, klidně bych ho vyměnil za normální text.
:: Někde chybí padding (home, podrobnosti)
:: Zelená hlavička nahoře je nějak designově 'nestejná'
:: Subjektivně se mi nelíbí odtržítka >>

Offtopic
Každopádně co je asi pro chmi (chmu) nejdůležitější, je nějakej dobrej server, pokaždý, když se něco děje, tak je nedostupnej (je mi jasný, že když se žene fronta, tak nárůst uživatelů skokově roste, ale myslím si, že server by měl být postavenej na právě takový počet uživatelů a ne na počet uživatelů ve chvíli, kdy nad republikou není žádný mrak ani blesk).
zatinka
Profil
1) V hlavičce by to rozhodně chtělo kvalitnější obrázky, zvláště ten prostřední Ochrana čistoty ovzduší.
2) písmo bych se nebála o maličko zvětšit
3) zvětšit řádkování textu
4) menu je prťavé a téměř nečitelné

Jinak oproti předchozí verzi krok kupředu.
DJ Miky
Profil
Chtělo by to prohlédnout ve Firefoxu nebo v jakémkoliv jiném prohlížeči s Geckem nebo Webkitem, je tam spousta grafických chyb.
Honza22
Profil
Po dlouhé době zase recenze:
1, MŽP v hlavičce má rozhozené kódování a blbbnou tam obrázky vs. pozadí
2, Hledání bych zarovnal nahoru k bílému okraji
3, „V nejbližších dnech“ – určitě odsadit
4, Písmo trošku větší
5, U loginu blbne zobrazení otazníčku, určitě taky odsadit
6, Patičku bych zarovnal k spodku, ne do prosoru
7, Obrázek céčka (c) je nějaký divně zmáčklý
8, Aktuality napravo bych když už řadil do stromu, tedy nejdřív datum a věc až o kousek víc napravo
9, Obrázková hlavička a písmo v ní je děsivé
10, To běží na nějakém redakčním systému či je to nějaká šablona?

Vím, že staré stránky ČHMÚ byly strašlivé, bohužel mi však nepřijde, že tyhle by byly nějaké perfektní – avšak, pokrok zde jistě je.
sTeeVe
Profil
Už před časem jsem tyto stránky viděl. Myslím si, že pokrok by byl, kdybyste s touto grafikou přišli cca v roce 2003. Dnes je to hodně podprůměrné. Slátanina. ČHMU by měl být reprezentován lepšími stránkami.
imploder
Profil
sTeeVe
Slátanina.
Aha, takže co bylo v roce 2003 dobré, je teď slátanina. Zvláštní logika.
Bubák
Profil
Co je to LOG-IN?
Nechápu, proč "Aktuálná radarová data" vysločí v okně, navíc bez JS se na ně nedostanu.
Co mě hned nenapadlo otesovat, koukám, web je bez JS nepoužitelný.
Abych se dostal na požadovanou stránku, potřebuji až 2× tolik kliknutí, než u současné verze.
Na stránce je (ve všech prohlížečích) "pohozen" text "Home" a odkaz "HOME", proč?
Web se dlouho načítá, chybí (nenašel jsem?) počasí pro mobilní telefony, něco takového, co nynější verze má: http://www.chmi.cz/meteo/rad/rad_mobile.html
Toho, co jsem nenašel a nyní používám, je více.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0