Autor Zpráva
Volfik
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Ahoj všem.

Pracuju ve Flashi už nějakej ten pátek. Chtěl jsem se jen zeptat, jestli neznáte někdo nějaký odkaz, kde bych se mohl přiučit, jak na grafiku všeobecně.
No prostě, aby to co vytvářím vypadalo profesionálněji.

Tak kdyžtak dík.
flz
Profil
sleduj trendy a skusaj sam... k profesionalite vedie len jedna cesta: prax
El Miňo
Profil
Súhlas. Dri, dri,dri a dri! Pre človeka, ktorý sa chce stať grafikom trebárs pre web a neovládať grafiku na pc čo najkomplexnejšie je veľmi obmedzujúce. Máš nápad, inšpiráciu, alebo kopnutie múzou, ale nevieš to dostať do priateľnej podoby, to je problém a ver je to frustrujúce. Ak Ty ten problém nemáš, tak prepáč. Ja ho mám do teraz a tiež s tým robím nejaký ten týždeň a to už nepíšem o AS ( aspoň sa posťažujem :(). Ešte raz. Sleduj trendy! Sám zistíš ako si na tom, keď sa rozhodneš len tak nezávezne skopčiť nejaký web, ktorý sa Ti páči a vytvoríš ho vlastne od začiatku až po koniec.
flz
Profil
jo... a len taka poznamka, vsetky napady si zapisuj, uplne vsetky :)
Volfik
Profil *
Díky moc za rady. Tak tohle přesně dělám, ale stále to není ono, i když se to výrazně lepší. Chtěl bych totiž proniknout i do formátu 3D.
Nakreslím třeba objekt obkreslením a vystínuju, ale jak ho rozpohybovat. Jak ho otočit a pod. Mám hodně co dohánět.
G.M.Kenny
Profil *
Skus nový Swift 3D (trojrozměrné vectory) pry v něm jde dělat super 3D animace apod. do Flash.....zatím jsem si hrál jen s demem.....pokud by do nej šlo importovat i 3D formáty např: z Rhinoceros nebo 3D Max apod a pak do flash bylo by to alespoň pro mne super a pak bych ho chtěl. Zatím co se týče 3D objektů mě moc nepřesvědčil, ale očíhni to!

Jinak jak to děláš je podle mě jedno...důležitý je výsledek, který pak může vypadat profi jak píšeš.

PS: a teď mi do mejlu přišlo, že má nějakou novou lepší integraci s Flash 8...ale zatím nemám čas se tomu věnovat více!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0