Autor Zpráva
zed
Profil *
Zdravim.
Dělam web ve flashi nemam ho ješte kompletní,chtěl bych znát Vaše názory,co vylepšit ,čeho se vyvarovat.

http://www.truploader.com/view/197932
Taurus
Profil
Vyvarovat asi flashe. Není tam tak zásadní animace, která by to moc zkrášlovala. Spíš zdržuje, nebaví mě čekat. Není to ani moc barevné, nejsou tam dobrá odsazení textu a celá stránka je, dle mého, zbytečně malá. Nevím, ve které jsem sekci. Ani bych to nekompletoval a začal odznovu...
embee
Profil
zed:
jak bych to rekl... delas uplne stejne klasicke chyby jako vetsina lidi co s flashem zacina - delas html web, akorat pres flash. Ta sajta by dost dobre mohla byt udelana v html a uzivatel by si prakticky niceho nevsiml. Tech par animaci tam postrada nejakeho smyslu a uprimne receno sam ani netusim, proc by takovyto web ve falshi mel byt.

Konkretne uz samotny layout je zbytecne nevyuziti mista. Ve flashi se daji udelat dobre plovouci layouty, takze to zarameckovani do maleho ctverce uprostred stranky je takove amaterske. Animace jsou hrozne "uondane", vypada to, ze pouzivas framerate tak 12. Co se tyce samotneho designu, je tam veskery zadny - gradient na pozadi a menu imho netvori design, aspon ne v tomhle provedeni. Kdyz uz chces mit web s minimem grafiky samotne, precti si neco o typografii a pohraj si s tim pismem.

Pak je tam spousta takovych "drobnosti" typu chybi ti tam i zakladni interaktivita (zaklikavani tlacitek podle sekce, ve ktere se nachazim). Vertikalni scroll v sekci technologie je celkem prasarna. Nechapu, proc v kontaktu je nejaka mapa zemekoule, opravdu je mi jasne, ze se ten subjekt nachazi v CR. Spis by tam mela byt mapa CR.

Celkove vzato ta stranka je podle me spatna sama o sobe. To, ze je ve falshi je vedlejsi, nicmene je zde pouzity zcela zbytecne.
zed
Profil *
Diky za Vase nazory a doporuceni.
Jinak sekce se zobrazuje vlevo pod listou s tlacitky.

S pozdravem Zed
pavuk
Profil *
Na stránkách píšete, že jste schopni vytvořit cokoliv... S tím musím souhlasit, když vidím úvodní nápis "Výtejte na našich stránkách"... Tohle vytvořit už chce hodně odvahy

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0