Autor Zpráva
MrSkeleton
Profil *
Zdravím!

Potřeboval bych poradit... Mám stránku ve flashi (*.swf, ale mám i zdrojový soubor *.flv, který se dá celý upravit), kde obsah je odkazován na soubor *.xml. Když ale v onom souboru xml napíšu větu s diakritikou, ve výsledku na stránce se písmena vůbec nezobrazí a stránku bez diakritiky vážně nechci... Nevíte prosím někdo, co s tím? Už jsem zoufalý...
flz
Profil
problem moze byt na dvoch miestach:

- xml parser ti nepožuje diakritiku (asi problém s kódovaním)

- alebo nemáš vo flashi embednuté interpunkčné znamienka (ˇ´ atd.). embedneš ich tak, že si označíš cieľové textové pole v ktorom sa má zobrazovať obsah xml a v paneli Properties cez tlačítko Embed vložíš diakritiku... a to tak že tam otrocky vypíšeš všetky možné kombinácie (áÁäčČ.... atď), znaky bez interpunkcie si môžeš vybrať z preddefinovaných sád.
je tam istá sada pomenovaná All, odporúčam nepoužívať, výsledné swf može mať vďaka tomu aj 2mb...
aaaaa samozrejme, že font ktorý v tom flashi používaš musí podporovať diakritiku
MrSkeleton
Profil *
Mno, jsem ve flashi amatér :-D Takže ať jsem zkoušel cokoliv, nejde to... Vůbec ani nevím, jak s tím Embed pracovat :-( Asi budu muset použít klasický design a nebo to někomu poslat, ať si s tím pohraje :-D
flz
Profil
pošli to mne, možno ti s tým pomôžem
MrSkeleton
Profil *
Můžeme se teda domluvit na ICQ? Už jsem si Vás přidal... moje UIN: 215-241-057

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0