Autor Zpráva
mestka
Vytvořil jsem obycejny .swf soubor, kde jsem umístil komponentu FLVPlayback, který přehrává externě umístěný .flv soubor. Při lokálním suštění vše funguje ok. Když však .swf soubor umístím na web server, ať již lokálně na Apache nebo na net, video se spustí a asi po půl vteřině se sekne a dál nepřehrává. Jakoby server nechtěl dál streamovat .flv soubor. Vím, že se nejedná o pravé streamování, ale načítání částí souboru .flv do přehrávače. Zřejmě do vyrovnávací pamětí. Viz.: http://www.pcmonitor.kvalitne.cz/flash.php
Nemáte někdo s tímto problémem zkušenost?
Kubiro
Mě to jede vpohodě bez seknutí... nejspíš to bude tvým internetem...
mestka
Kubiro:
Právě že s internetem nic není. Když jsem spustil .swf soubor přímo, tak to šlapalo. Pak jsem všechny stránky, kde je právě i Flash s videem přejmenoval na .php a umístil na svůj lokální web server Apache. I některé obrázky se zobrazovali stále starým způsobem i když jsem je předělal. Až po několikátém obnovení stránky se zmáčknutým SHIFTem se obrázky změnily v novou podobu, ale video furt se sekalo. Pak jsem vypnul Apache, znovu ho nastartoval a nic. Pak jsem vymazal celou historii z Firefoxu a nic. Pak jsem Firefox vypnul, zapnul a to samý Apache a už to běží. Nejhorší na tom je, že nevím čím to bylo. Až se to stane znova. Umím dobře anglicky, tak jsem pročítal veškeré nastavení exportu Adobe Flash CS4 a nastavení u Apache v php.ini jestli nemá nějakou cash výstupní a na nic jsem nepříšel. No je to záhada.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: