Autor Zpráva
gloryX
Profil
Prosím o radu, jak spustit externí soubor přímo z Flashe - jedná se mi o video...
Děkuji
flz
Profil
fscommand(exec, "cesta/k_suboru.avi");
video sa ti spusti v programe ktory ma uzivatel nastaveny ako default (to iste ako keby si na neho dvaojklikol)
DoubleThink
Profil *
Tento zápis se dá použít, pokud jsou splněny tyto 3 podmínky:

a) je volán z EXE projektoru
b) soubor je spustitelný (tedy také *.exe)
c) soubor je umístěn v adresáři "fscommand"

pak můžeme psát

fscommand("exec", "soubor.exe")

Všimněte si, že nepíšu cestu - soubor se vždy hledá v adresáři "fscommand"

V žádném jiném případě exec nebude fungovat
gloryX
Profil
Díky, díky, ale přecijenom, jak na video...???
DoubleThink
Profil *
Pokud máš MX2004 Pro, tak můžeš použít Media komponentu "MediaPlayback" a je to bez práce.
gloryX
Profil
A když MX2004 Pro nemam a přecijen potřebuji spouštět video...??? Opravdu pochybuji o tom, že by se pomocí defaultního přehrávače dokázalo video po přehrání samo zavřít... A co teprve, aby tam nebylo vidět víc než obraz videa (tím myslím žádné lišty, tlačítka, okraje, atd.)
Diky
Carlos069
Profil *
ja jsem prisel zatim pouze na:

getURL("soubor.avi");

bohuzel se otevre okno internetoveho prohlizece a pak se nasledne okamzite zavre a spusti se konecne video v implicitne nastavenem prehravaci.

Kdyby nekdo prisel na zpusob, ve kterem by se napriklad po stisknuti tlacitka otevrel primo prehravac s videem, byl bych taky moc rad! Diky
Wempire37
Profil
Mam problem.... dal jsem si na svuj web video muj web a kdyz otevrete tuto stranku videa se spusti sami... nevim jak udelat aby se videa spustila az po kliknuti





diky Wempire37
dredie
Profil
Jak uz nekdo rekl, pokud mate flash MX 2004 a vyssi, staci pouze prevest video do formatu flv (video encoder je soucasti falshe) a pak to flv muzete velice detailne ovladat pomoci AS a komponenty FLV playback - tzn. spouset akce v urcitych castech videa, zvolit si skin prehravace (nebo uplne bez skinu) atd atd
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0