Autor Zpráva
Hero
Profil *
Ve Flashi nedělám web ale exe prezentace...Chtěl jsem použít v téhle prezentaci big video A ONO EJHLE - Flash si čerpal z procesoru maximálně 50% jeho výkonu. Nevíte jak toto omezení zrušit ? Pokud to nejde přímo ve Flashi, slyšel jsem, že existují různé pluginy i od Macromedie. Za jakékoli info díky.
KORMUS
Profil
Takže se to video nějak "sekalo"?
Hero
Profil *
NESEKALO. Flash je totiž vychcaný a pokud by například video na 30frejmů za sekundu mělo přesáhnout hranici 50% výkonu, tak upravuje framerate !
Hanz
Profil
Hero
Pluginy od Macromedií nepomůžou. Flash to taky neumí. Musel bys nějak upravit samotný FlashPlayer. Je to betpečnostní opatření.
Hero
Profil *
1) Bezpečnostní opatření by mohlo být tak na 80/90% ale rovná polovička!?.. Budu muset kontaktovat nějak macromediu. Škoda, že nějaký takový plugin alespoň pro "exe" výstup z Flashe neexistuje. Chtěl jsem za nějaký takový plugin utratit hříšné tisíce.

2)Momentálně si nemohu vybavit název jiného produktu od Macromedie..., který umožňuje vytváření 3D her ale mimo toho umožňuje i spouštění videa....3D je dost náročné na to, aby takovému programu někdo dal limit 50% výkonu ?? nebo myslíte(víte), že totéž omezení je i zde ?
Hanz
Profil
Hero
Ten program je Macromedia Director. Ale bohužel s ním neumím a nevím vlastně ani co všechno umí, ale mělo by to být velmi podobné Flashi, takže zas tak moc náročné by to být nemělo (vždycky záleží na tom kdo s ním pracuje).
Hero
Profil *
... a taky v jakém rozlišení ten 3d program běží. Pokud by v tom programu chtěl někdo vytvořit vážně konkurenceschopnou 3d hru (alespoň pro distribuci na netu), tak mu 50% výkonu stačit nebude...Stejně primárně bych to potřeboval pod klasickým Flashem. No snad se od Macromedie něco dozvím....ach jo.
Hero
Profil *
Jen tak pro zajímavost. Kletbou "na půl plynu" není "postižen" Macromedia Director.,právě jsem si stáhl trial a je to tak. Této "výsady" se dostalo jen Flashi :-). Macromedia forever :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0