Autor Zpráva
glararan
Profil *
Dobrý ráno, vysvětlil by mi někdo prosím Vás jak udělat Flash banner Animovaný chtěl bych tam mít Obrázek s textem a pak by po něm bylo asi takovýchto dalších 5 obrázků s textem pomůžete mi to vysvětlit nebo nějakou stránku.Mám Adobe Flash CS4 + jsem koukal na flash.jakpsatweb.cz a tam jsem se moc nedočetl jak to vytvořit.

Moderátor Joker: Titulek „Vysvetlil by mi to nekdo?“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
regy
Profil
Asi těžko ti někdo bude psát přesný postup. záleží na tom, co budeš dělat. Já ve flashy taky moc neumím, ale řek bych, že je to dotatečně intuitivní program, že se tam dá za chvíli všechno najít (jestli to máš v češtině :)). Jinak na netu určitě.

Jinak Googlit.

OT: Když dáš název tématu "Vysvětli by mi to někdo?", tak buď rád, že ti vůbec někdo odpověděl. Prosím tedy moderátory, aby téma přejmenovali na nějakej normální název. Díky

Moderátor Joker: Trochu opožděně, ale titulek změněn
JiskaS
Profil *
Nejlepší jak se naučit ve flashi je pomocí tutoriálu. v čr jich je celkem dost, ale nejlepší způsob jak se naučit flash je pomocí Youtube tutorialu. Ale musíte si dávat pozor na to, aby to bylo v ActionScript3.0, protože jich je plno ještě ve starém ActionScript 2.0.

Ze své zkušenosti můžu teda toto doporučit. Určitě se to může každ naučit, i když někdy to stojí velky nervy, ale všechno má správné řešení. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0