Autor Zpráva
Skynet-cz
Profil *
Ahojda, v mým flashi se vyskytuje vícero animací vyhlazených obrázků, které bohužel poměrně zatěžují procák (web je ve stylu ofic. stránek k filmům). Každopádně můj problém je takový, že všechny prohlížeče na to kašlou, až na Firefox. Všechny prohlížeče načítají další stránky webu zcela okamžitě (IE nevyjímaje), jen Firefox dává naprostou přednost vykreslování Flashe, takže další stránka se načte za strašný kus času.

Nežli bych měl odendávat vyhlazení bitmapových obrázků (pak je to skutečně kostrbané a nechce se mi to vektorizovat kvůli výsledné velikosti), nevíte v čem by mohl být problém a jak to vyřešit?

Jinak jsem se všiml, že všechny prohlížeče flash načítají přes tag <object> jenom Firefox přes <embed>, který mám přirozeně vložený v <objectu>. Je možné, že v tom je základ problému. Kdybyste kdokoliv věděl jak to vyřešit, budu moc rád. Díky!
Bubák
Profil
Skynet-cz:
Jinak jsem se všiml, že všechny prohlížeče flash načítají přes tag <object> jenom Firefox přes <embed>
Záleží na tom, jakým kódem vkládáš Flash. Myslím si, že nezáleží na tom, jestli se ti Flash načte jako object, nebo embed, ale můžeš zkusit řešení, které používá jen tak object:
http://latrine.dgx.cz/jak-spravne-vlozit-flash-do-stranky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0