Autor Zpráva
RaDeoon
Profil *
Nevíte kde je nějaké tlačítko v Macromedia Flash MX v 6.0 (v 2004 to je Break Apeart)aby mi změnilo instanci na čistou grafiku pls pls
Timy
Modify->Break Apeart případně CTRL+B
RaDeoon
Profil *
Děkuji moc moc moc dyžtak se ještě někdy zeptám,myslím že toto téma byse mělo udržovat a všechny lamy by měli chodit sem aby každá lama nezakládala nové téma
RaDeoon
Profil *
Dodávám ještě jeden dotaz jak uložím scenku do for mátu .xml???
Timy
RaDeoon
Nechápu.
xml je rozšířený značkovací jazyk, který slouží k inteligentnímu uchovávání dat a informací. Co má tedy Flashová animace společného s xml? Animace se normálně ukládá jako *.swf
RaDeoon
Profil *
Já sem lama myslím to *.smf ježíš já zrovna čet tady na foru(mám panely) a omyslem jsem to tam napsal tak sorry jinak teda jak ukládál do smf
Hanz
RaDeoon
SMF ?? To by mělo být:
Standardní formát zprávy. Formát poštovních zpráv fy Novell.
RaDeoon
Profil *
Hanz nevadí já sem měl na mysli akci export movie už jsem to zjistil
Hanz
Tak to he, ale formát SWF
RaDeoon
Profil *
Hele jak se dělá hudba na pozadí aby hrála pořád a ty věci co jsou se opakovali???Myslím to že moje animace má 20 sekund a opakuje se,chci u ní písničku ale když dám 20 sekund tak ta písnička se hraje 20 sekund a pak znova a když ji dám dlouho tak se hraje ale neopakuje se animace??
RaDeoon
Profil *
A ještě jestli jde dát myši jinej kurzor???A kde dělám to v MX 6.0
Timy
RaDeoon
ad kurzor myši:
nejdřív si musíš nějaký nakreslit, instanci vložit na scénu, a pak na první snímek hodit tenhle kód :

Mouse.hide();
mys.onEnterFrame=function() {
mys._x=_root._xmouse;
mys._y=_root._ymouse;
}

mys je název instance toho nového kurzoru. Jina stačí hledat - http://oflashi.net/mouse.php#kurzor nebo http://flash.jakpsatweb.cz/index.php?page=kurzor
RaDeoon
Profil *
Já už musím přestat přemejšlet, našel jsem to tu na tydle strance to od timiho mi nějak nefungovalo ale i přesto mu hodně moc děkuji http://flash.jakpsatweb.cz/index.php?page=kurzor a vlastně mě se otevře dokument o velikosti př. 500x600 px a já využiju jen př 100x300px takže předpokládám že to ostatní bude bílý,tu plochu chci využít na menu a když tam mám kurzor tak nevím jak to bude??když se najede na menu tak se kurzor přepne v ten muj??????
R3sidento
Profil *
Ja mam problem mam udelanou flash animaci a sem zacatecnik a mam udelany v prezentaci tlacitka play a stop u play mam toto
PLAY
-------
on (release) {
zvuk = new Sound();
zvuk.attachSound("pisnicka");
zvuk.start(0, 10);
}

a u stop mam toto
Stop
---------
stopAllSounds();

a jvsechno mi jede az na preloader treby mam v privnim snimku proste se mi ukaze cerna obrazovka a kdyz to dam na net nenacte se flash a kdyz ten tvuk s knihovny odtranim tak pi vsechno jede!
Velikostzi soubotu to neni skousel sem tam davat 5 ces zaznam a taky nic!
R3sidento
Profil *
A taky sem si vsml ze delam velky preklepy jinak ta stranka je tady a je bez zvuku aby to aspon jelo nez to vyresim
Moje stranky - Bez zvuku
R3sidento
Profil *
tak ty stranky sou takto
Stranky
snad to bude uz dobre

residento-web.wz.cz/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0