Autor Zpráva
KiRBEE
Profil *
Já mám víc otázek, byl bych moc vděčný, kdyby jste mi odpověděli alespoň na nějakou...

1) Je možné normálnímu textu (Static Text) přiřadit akci gotoAndPlay();? Nebo je na to nějaký jiný způsob? Mám totiž přes 100 názvů rostlin, a já nechci vyrábět 100 buttonů...

2) Existuje příkaz, který načte obrázek přímo z knihovny? Snad něco jako "attachSound"...?

3) Mám problém z Dynamic Textem - potřebuju do něj načíst globální proměnou, která je definovaná na jiném snímku jiné osy; jakoukoli proměnou načte jedině v případě, že je hned vedle něj Input Text, z kterého tu proměnou načítá...

4) Noob... :) Jak vyexportovat animaci *.swf do *.exe?

S přáním hezkého dne
KiRBEE
flz
Profil
1) vyrob si jeden button a len ho kopiruj (text nebude sucast buttonu)

3) musis napisat cestu k tej premennej (napr _root.clip1.clip12.premenna)

4) file>publish settings a zaskrtni moznost Microsoft projectror .exe alebo ked mas otvorene swf v playeri tak file>create projector ;)
KiRBEE
Profil *
1) Dobrý nápad - děkuju! .)
3) Už jsem na to přišel - já jsem to zadával ve tvaru "_global.promenna="blabla";"...
4) Jj, dik.
KiRBEE
Profil *
Je mi líto, ale narzil jsem na další nejasnost...

5) Jak určit Dynamic textu align (potřebuju, aby se zobrazoval uprostřed - center)?

Ne, já slibuju, já se to jednou naučim a už přestanu klást takhle blbý otázky! :D
Hanz
Profil
KiRBEE
V panelu Properties
flz
Profil
5)

flz
Profil
Hanz bol rychlejsi :) (plati to pre vsetky text fieldy)
KiRBEE
Profil *
Hm... To jsem zkousel jako prvni, a kdyz to neslo, tak jsem sem napsal... Dam vam link na *.fla soubor, jestli to fakt delam dobre...

http://kirbee.wz.cz/align.fla

Dik! .)
KiRBEE
Profil *
OMG! Ja mel celou dobu zatrzenou takovou malou ikonku... "Render text as HTML"! :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0