Autor Zpráva
Honza F.
Profil *
Dobrý den,
mám MP4 video (klidně ho můžu zkonvertovat do FLV nebo čehokoli jiného) a potřeboval bych ho zobrazit na stránce. Nechci ale, aby tam byly žádné ovládací prvky, ale aby se video jenom automaticky spustilo, přehrálo a po skončení bych dostal v JavaScriptu událost. Ideální by bylo, kdybych mohl pomocí javascriptu video ztišit, ale není to podmínkou.

Je to poměrně jednoduchý úkol, ale pořád narážím na různé "nadupané" přehrávače, jejichž funkce vůbec nevyužiji a potom tam zbytečně překáží. Hrál jsem si s JW Playerem, když jsem všechno povypínal, tak to jelo, ale štve mě ten vodoznak a platit 59 eur za jedno video je vyhazování peněz. Progoogloval jsem se ke starší verzi, která vozornak ještě neobsahovala, ale zase neumí po skončení vyvolat JS událost.
Bohužel nevlastním Adobe Flash, neznáte někdo něco takového?
Neas
Profil
zkus http://www.quackit.com/html_5/tags/html_video_tag.cfm
Honza F.
Profil *
Hm, tam v mp4 formátu to nepřehraje aktuální Firefox ani Opera. Pokud vím, tak Firefox a Opera umí akorát OGG formát. A o podpoře aspoň toho <video> tagu v aktuálním IE si můžu nechat snad jenom zdát. Neznáte někdo nějaké flashové řešení?
Neas
Profil
přiznám se, že v IE jsem to netestoval.
flz
Profil
Honza F.:

pri importovaní videa do Flashu máš na výber asi 20 prehrávačov. Medzi nimi je aj úplne jednoduchý bez ovládacích prvkov a kopu iných kombinácií UI.

Flash vie rozpoznať kedy sa video dostalo na posledný frame a zavolať požadovaný skript.

Video tutorál
okolo 14 minúty sa to zaoberá spomínanými prehrávačmi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0