Autor Zpráva
Fojta
Profil
prosim vysvetle te mi nekdo jak treba udelat odkaz na dalsi stranku udelanou we flashy...proste udelat web(staci vysvetlit jen odkazy)
Hanz
Profil
Fojta
Když děláš web ve flashi tak se nedělá každá stránka zvlášť, ale dělá se to po snímcích případně po scénách.
Ale pokuď chceš odkaz tak dej na tlačítko:
on(release){
getURL("adresa.html");
}

Doporučuju ti prostudovat si:
http://flash.jakpsatweb.cz
rada_losik
Profil
No tak zaleži jestli chces přesměrovat na jiný snímek ve flashy, nebo jinou www stránku?
Pokud chceš jen procházet flash prezentaci tak:

gotoAndStop(snimek)
Pokud na jinou stránku tak, buď to můžeš uďelat pomocí actionscriptu:
getURL(stranka, okno, metoda, )
Klasicky přes statycké textové pole, normalně napíšeš co chceš a ve vlastnostech máš takový dlouhý řadek (před ním je obrázek mě připomína řeťez) tak tam napises kam to chceš smerovat, když se ti text v editoru podtrhe je bran jako odkaz. Ale ne jen u te posledni s tím textovým polem!!
Fojta
Profil
mno chci to presmerovat na jinej snimek...napiste PLS postup:)
Fojta
Profil
pise mi to
**Chyba** Scéna=Scéna 1, vrstva=Vrstva 1, snímek=1:Řádek 1: Statement must appear within on/onClipEvent handler
gotoAndStop(2);

Total ActionScript Errors: 1 Reported Errors: 1
Hanz
Profil
Fojta
on(release){
gotoAndStop(2)
}
rada_losik
Profil
No tak, musís si udělat symbol z toho odkazu. A dotoho odkazu vlozis kod:

on(press){
gotoAndStop("cislo nebo nazev framu");
}

Po kliknutí se ti to přesměruje a je to.
Hanz
Profil
rada_losik
Po kliknutí se ti to přesměruje a je to.

Špatně. Né po kliknutí, ale po zmáčknutí.
Fojta
Profil
muzete mi prosim nekdo poslat narozne to udelany PLS... moje ICQ: 234-696-041 mail : fojta@unet.cz
Fojta
Profil
co kdys mi to pri otevreni jineho souboru napise chba pri otebirani???...jinak dik oboum:)
Hanz
Profil
Fojta
To asi ten odemě. Nejsem si totiš jist pro jakou verzi Flashe jsem to uložil :o)
Fojta
Profil
ja mam 7.0 ani ta druha nesla:(
Hanz
Profil
Fojta
Já 8, ale zdá se mi, že jsem to uložil pro sedmičku, takže netuším včem máš problém. Tak ti to vysvětlím ještě trochu podrobněji:
Nakresli čtvereček. Vyber ho a klikni na něj pravým. Z kontextové nabídky vyber Convert To Symbol.
V tom okně co se otevře zatrhni Button a dej OK (teď mě napadlo, že právě možná nemáš zatrhlé to button).
Poté na něj klikni, otevři panel Actions a do něj napiš:
on(release){
gotoAndStop(2)
}

To by mělo být vše. Po kliknutí bys měl přejít na snímek dvě. Ten musíš mít samozřejmě vytvořený. Na snímky musíš dát aby se samovolně nepřehrávaly:
stop();
Fojta
Profil
Hanz
hele moc dik us mi to funguje....mel sem to vsecko dobre udelany ale nemel sem to stop()...:)
blikalo mi to tam jak o zivot:(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0