Autor Zpráva
liborse
Profil
Zdravím,

nevěděl jsem kam tento dotaz zařadit, ale nakonec to zkusím tedy tady. Můj dotaz je stručný. Mám více připravených flashů a potřebuji, aby šly za sebou ve smyčce. Pro windows jsem našel jeden program, který je umí spojit, ale problém nastane, pokud flash nemá nastaveno opakování. Řešil to někdo? Kdyby bylo řešení pro Linux, byl bych raději.

Díky za případné rady
waran
Profil
Já používám (v Linuxu) program Swftools, který má opakování nastavené jako výchozí. Zkus ten soubor v tom programu normálně vložit a pak zkompilovat. Stáhnout se dá zde a má jen 2.5 Mega
margin
Profil *
waran:
Já používám (v Linuxu) program Swftools
Takový program neexistuje, jde totiž o balík programů, jsou to komandlajnové utility.
liborse
Profil
Díky, i sada programů potěší. Díky za vodítko, jdu to zkusit.
liborse
Profil
No, tak zkoušel jsem to, ale nějak se nedaří. Podle mě by se dal použít tento program z té sady:

http://www.swftools.org/swfcombine.html

Zkusil jsem tedy zadat:

swfcombine -m a.swf b.swf


a výsledkem byl soubor output.swf s obsahem flashe z a.swf, takže jsem se nepohl. Dostal jsem také hlášku "WARNING Didn't find anything named b in file. No substitutions will occur.", takže to evidentě dělám blbě.

Ale zkusím se s tím ještě poprat, dík za rady.
liborse
Profil
Nakonec mi to udělal flashař, ale rád bych našel řešení nezávislé na něm - kvůli času.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0