Autor Zpráva
KiRBEE
Profil *
Zdravim,

mám takové 2 problémky - týkají se Flashe 8:

1) V MC mám vložené instance buttonů, které se ale nechovají tak, jak by měly - namísto toho, aby se když na ně najedu a kliknu, označily a já s nimi mohl hýbat a upravovat je, chovají se jako ve výsladné animaci - po najetí skočí na stav "Over", po kliknutí skočí na stav "Down" a já je prostě nemůžu označit => pohnout s nimi...

2) Jak je možné, že když v animaci použiju příkaz "loadMovie();", a vyexportuju to jako *.swf, vše šlape uplně, jak má, ale když to ÚPLNĚ nezměněné vyexportuju jako *.exe, externí objekt (ani swf ani jpg) se nenačtou?
Hanz
Profil
KiRBEE
1) Tento problém u mě nenastává
2) Tenhle ano. A vůbec netuším čím to je. Na webu macromedií jsem o tom nic nenašel. Možná by nebylo odvěci nahlásit to jako BUG
KiRBEE
Profil *
Tak jsem společnosti Macromedia odeslal:

I'll export animation as the *.swf file and everything works correctly, but when I publish the same animation (without changes) as "Microsoft projector (.exe)", it won't load external *.swf and *.jpg with using the "loadMovie();" command. Both the files are in the same directory.

Angličtinu se teprve učím, tak snad porozumí problému... :)
Marťan
Profil *
Bod 2) by mně taky zajímal, hlavně proto, že na jednom PC mi to jede, na druhém ne a zatím jsem nepřišel na to, proč.
...?
MartyZ
Profil *
Mozna nekomu pomuze tohle:

Same problem, but It only happens in computers without Flash installed. Works while running from the CD, but not when placed in some folder of the HD. Also found it works by placing all files in the HD root directory e.g. c:\
Pepek
Profil
No já mám Flash 8 francouzky, takže váš problém je proti mojemu halogenní. Nevíte kde se dá stahnout english?
Majo
Profil *
No já mám Flash 8 francouzky, takže váš problém je proti mojemu halogenní. Nevíte kde se dá stahnout english?
Skús si stiahnuť češtinu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0