Autor Zpráva
pepa7
Profil
Dobrý den,
Co se flashe týká jsem začátečník. Při tvorbě banneru jsem to pouštěl, ale netestoval ve Flash Professional. Vsechno jelo dobre, ale jakmile jsem dal Publish nebo to pustil prave ve zminovanem Flash Professional tak to napsalo tohle varovani:Flash soubor a ostatni soubory po publikaci jsem nahral na http://raketa.tym.cz Banner se spusti, ale ma cervene pozadí a nezobrazí se všechno co by mělo (Správně se přehraje jen každé třetí přehrání banneru, s tím žlutým beranem). http://raketa.tym.cz/Banner%20-%20Grondar4.swf

Každopádně předem děkuju za každou radu.
weroro
Profil
A zdrojáky si máme vycucať z prstu?
pepa7
Profil
Promiň měl jsem za to, že jsem je tam nahrával. Už jsem to tam hodil.
weroro
Profil
Tak na toto sa ja veľmi nepozriem. Mám totiž Flash CS4. Možno niekto iný alebo to vysejvuj do CS4 (save as a vyber Flash CS4 aby sa to dalo otvorit v starsich verziach flashu).
pepa7
Profil
Už jsem tam dal soubor i pro starší verzi.
weroro
Profil
http://vinidev.tk/weroro/banner_GrondarCS4_oprava.zip
pepa7
Profil
Mnohokrát děkuju. Mohl bych se ještě zeptat kde vznikla ta chyba s tím červeným obdelníkem na pozadí a proč se přehrávalo správně jen každé třetí přehrání. Ať tu nemusím za dva týdny psát znovu. Rád bych se tomu přiučil. Každopádně ještě jednou děkuji.
weroro
Profil
Mal si to robene na 3 sceny. na prvych dvoch si mal miesto obrazku barana ten cerveny stvorec a v scene 3 si to mal spravne. Ja som ponechal len tu spravnu scenu a ostatne som zmazal.
pepa7
Profil
Dobře děkuju moc
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0