Autor Zpráva
Ondrash
Profil *
Ahoj.

Poradíte mi prosím někdo? Mám 3 MP3kový loopy, které bych potřeboval poskládat za sebou, abych z nich vytvořil písničku, ale při přehrávání mi jednotlvé loopy nesedí přesně a nenavazují. Problém jsem řešil přes časovou osu, třemi vrstvami pro jednotlivé loopy. Není nějaké jiné řešení (třeba přes action script), jak toho docílit? Pokud Loopy natáhnu do nějakého audio editačního programu, vše funguje jak má.

Touto metodou se snažím dosáhnout, co nejmenší velikosti souboru....


Poradíte mi prosím někdo, jak to vyřešit?


Moc by mi to pomohlo....

Díky Ondra
Hanz
Profil
Ondrash
No pokuď je načítáš normálně pomocí AS tak bys mohl použít událost onSoundComplete
Anonymní
Profil *
Abych uvedl vše na pravou míru, programátor, který mi dělá webovky, říkal že to zkoušel a že to skáče stejně. Nevím, zdroják jsem neviděl. Můžete mi někdo nějak pomoct? Nemáte někdo nějaký zdroják, že bych to vyzkoušel sám?
El Miňo
Profil
Nemám s tým veľké skúsenosti, ale čo som čítal po fórach, tak viaceri odporúčaju importovať wavka a potom nastaviť kompresiu vo flashi
Anonymní
Profil *
El Miňo: Já v podstatě importuju wavy a komprimuju to ve Flashi, ale jde mi o to přesné napojení. Nevíš o nějakém odkazu?
Ondrash
Profil *
To jsem byl já...
El Miňo
Profil
No...ja by som to cez timeline neriešil. Sú na to softy, aby si si vytvoril prípadne upravil loops v nich a trebars si potom vytvor newSound a musí to šlapať( dúfam, že neloopuješ Káju :) to by sa asi nedalo )
El Miňo
Profil
Hoď to na web nak to počujeme na chviľu vypnem winamp :)
BranoD
Profil *
Ja by som navrhoval pomocou AS spravit fade-in a fade-out teda na zaciatku prehravania a na konci, menit hlasitost od nuly po pozadovanu a na konci to iste, staci na uplne kratuckom kusku. Pri 30fps napriklad na 15 framoch.
Ondrash
Profil *
Ahoj tak jsem dal na net ty smyčky. Najdete to na této adrese:

http://savefile.com/projects.php?pid=620609


Díky moc. Ondrash
Ondrash
Profil *
Nikdo nic? :o(((((((
El Miňo
Profil
No skôr som myslel to *.swf
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0