Autor Zpráva
723novy723
Profil
Ahoj,chtěl bych se zeptat,jak je možné,že vytvořím soubor swf,vložím do html a nic se mi nezobrazuje?
Jde o to,ze kdysi jsem měl *.fla soubor,ze kterýho jsem dělal swf a ty se mi zobrazovali v prohlížeči a dokonce zobrazují dodnes.
Nyní když udělám swf z fla souboru,který jsem si pracně dohledal,tak už mi animace v prohlížeči nejde.Nevíte v čem může být problém?
yFang
Profil
723novy723:
Můžeš mít špatně cestu, může být špatně něco jiného. Dej živou ukázku, takhle těžko odhadovat.
723novy723
Profil
Tak jsem to dohledal,v tom souboru fla byla cesta k XML souboru a tu sem odkazoval na spatny misto. No v tom celym byla chyba. Ted resim problem ktery se tyka fotogalerie v tom flashi, aby pri kliknuti na odkaz na strance zustala galerie na danym obrazku a nenacitala se znovu od zacatku,bohuzel to se neda resit,jedine pres frame me napadlo.Mam to cely v php a css na pozicovani. Nezna nekdo trik?
weroro
Profil
SharedObject()
723novy723
Profil
Díky za námět,jelikož nejsem flash specialista,tak nedokážu do fotogalerie napsanou v Action Scriptu doplnit funkci načítání a ukládání,tj.přes SharedObject(). Nejspíš by mi musel někdo pomoci. Koukal jsem i na tuto stánku. Odkaz. Kdo by měl námět?
weroro
Profil
Bez toho aby sme videli load časť scriptu galérie, nevieme vytvoriť algoritmus, ktorý by sa vedel priamo pripojiť ku scriptu v galérii. Je nejaká možnosť náhľadu aspoň časti zdrojového kódu galérie?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0