Autor Zpráva
2xist
Profil
moc nevím co k tomu říct,myslím,ze víc vám napoví tato grafická ukázka...slovy,bych to popsal,tak,že mám prezentaci,kde výměna stránek kliknutím na buton probíha pomocí animace,jeji průběh:1)pomalé zmizení a pak tu máme další animaci,kde 2)pomalu najede další stránka,jenže,jak udělat,abych nemusel před každou substránku vkladat zmizeni zakladní stránky(1),jde to vubec nejak ?..grafické znázorní je zde: http://pomoc.codeu.com ..tak mi pls nejak poradte..
btw. jako mě to logicky nejde do hlavy,že by to mohlo jít,ale radši se ptam,protože by mi přišlo zbytečný to,tam všude vkládat,tak doufam,ze vas moc nenastvu,kdyz to opravdu nebude dávat smysl...

EDIT: vlastne ted me,jeste napadlo,ze jde o to,dat do jednoho framu nekolik prikazu,ktery,kde,ale zalezi od jakyho to je buttonu,jenze jak to mam udelat,tak napiste nejaky priklady,jak by to melo vypadat,ten script...dekuju
flz
Profil
neviem ci som to dobre pochopil, ale chces mat proste prechody medzi strankami, hej?

tak nad layer v ktorom otvaras tie stranky umiestni MC v ktorom bude animacia "zmiznutia" a "zjavenia sa" (daka biela plocha ktora zacne na 100% alpha a skonci na 0%). ta prva animacia bude mat na konci AS ktory by vykonal tu vymenu stranok (neviem ci to tam davas externe, alebo dako cez gotoAndStop();) ktory by obsahoval premennu (cislo alebo nazov tej stranky budes definovat pri stlaceni tlacitka).

snad to pochopis... a snad som ta pochopil ja :)
2xist
Profil
no,jenze ja potrebuju mit neco jako gotoAndStop,jenze obracene,tim myslim,ze mam zakladovou animaci a tam ten prelomovej snimek,kdy to mizi 1),tedy zakladni stranka a na nem ten obracenej snimek,kterej by smeroval do movieclipu kde mam menu na urcitej button s urcitou instanci...jenze jak ?,uz mi to jde logicky do hlavy,njn psal sem to po ranu ;)

dik,ale to neni ono,ale je to blizko,ted bych rekl,ze jsem to dostatecne priblizil,tak pls,jeste nejakou radu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0